Obniżona cena! Odkryj w sobie r d o zdrowiajpg Powiększ

Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania

01558086

Autor: Lumira

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

17,49 zł

Autorka bestselleru „Odmładzanie organizmu” po raz kolejny sięga do skarbnicy wiedzy znanej głównie w Kazachstanie i na Ukrainie. Poznaj ćwiczenia duchowe prowadzące do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli. Autorka przekazuje również porady odnośnie zdrowego stylu życia i naturalnych sposobów przywracania w nim równowagi. Lumira wykazuje nowe podejście do kwestii wartościowych produktów spożywczych i suplementów, które dzięki uduchowionemu podejściu do nich mogą wykazywać znacznie bardziej pozytywne właściwości. Kiedy skorzystasz z jej porad i połączysz medytacje i ćwiczenia z odpowiednim nastawieniem duchowym, będziesz w stanie całościowo i w pełni świadomie wpływać na swój organizm. To Ty jesteś źródłem zdrowia!

EAN9788373777194
ISBN978-83-7377-719-4
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron208
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-06-06

Zrób to sam!


Mówi się, że ma się tyle lat, na ile się czuje, nie zaś tyle, na ile się wygląda. Czy jednak można mieć zarówno wspaniały wygląd, jak i doskonałe zdrowie i witalność? Okazuje się, że tak! Co więcej, nie wymaga to ani ingerencji chirurgów czy specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną, ani licznych lekarstw i suplementów diety. Aby być zdrowym, aby cieszyć się niesłabnącą energią wystarczy tylko … sięgnąć w głąb siebie i uruchomić pokłady swojej nieskończonej mocy.
Książka „Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania”, autorstwa Lumiry, twórczyni holistycznej metody służącej utrzymaniu zdrowia organizmu, odkrywa przed nami liczne możliwości, zarówno jeśli chodzi o proces odmładzania, jak i regeneracji. To kolejna już, po pozycji „Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli”, książka służąca niesieniu pomocy, adresowana do szerokiego grona czytelników, a zarazem odsłaniająca przed nami możliwości człowieka w zakresie samouzdrawiania. Opublikowana nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii książka, to wyjątkowy poradnik zawierający kluczowe informacje na temat naszej energii oraz sposobów jej wykorzystania w celu poprawy zdrowia czy zachowania młodego wyglądu. To źródło mądrości, zdrowy (i tani) zamiennik farmaceutyków, niosący wartość dodaną w postaci trwałości efektów „kuracji”.

  Oceń 
  2015-07-24

  Źródło zdrowia jest w nas

  Lumira uczy tworzenia nowych wzorców myślowych, koncentracji, uważności, patrzenia i traktowania siebie wielowymiarowo, komunikowania się z własnym wnętrzem i ciałem. Są wśród nich ćwiczenia i medytacje uczące obiektywizmu, autoustawienia nastroju, wzmocnienia własnej energii, poprawienia stanu zębów, włosów, wzroku, odmłodzenia twarzy, zachowania prawidłowej wagi ciała. Wszystkie zaprezentowane techniki zostały opracowane tak, byśmy potrafili funkcjonować w nowej rzeczywistości, gdyż "Życie w piątym wymiarze wymaga o wiele więcej uwagi niż dotąd przyzwyczailiśmy się poświęcać."

  Bardzo przystępna i duchowa książka dla osób chcących sie rozwijać i wiedzieć więcej.

  Cała recenzja pod linkiem: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2015/07/181-odkryj-w-sobie-zrodo-zdrowia.html

   Oceń 
   2015-06-23

   Zdrowie jest w Tobie

   Często raczymy się rozmaitymi związkami mającymi nam zapewnić zdrowie czy długowieczność. Wklepujemy w twarze kremy, łykamy suplementy witaminowe i wprowadzamy do swojej diety coraz zdrowsze produkty. Czemu więc nie jesteśmy coraz zdrowsi? Odpowiedzi udziela znana specjalistka od medycyny z obszaru Kazachstanu i dzisiejszej Rosji. Pomaga ona podejść do zdrowia na sposób w pełni holistyczny i gwarantujący prawdziwe uzdrowienie. Wiem, co piszę, bo sprawdziłam to na sobie.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania

    Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania

    Poznaj ćwiczenia duchowe prowadzące do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli.

    Patronat medialny

    Patronat medialny