Obniżona cena! Zdrowe tłuszcze, dobre białka. Metoda Logi Powiększ

Zdrowe tłuszcze, dobre białka. Metoda LOGI

010011192

Autor: Nicolai Worm

Wydawnictwo Vital

LOGI-METHODE. Glücklich und schlank - Mit viel Eiweiss und d

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Dzięki tej książce wyrwiesz się z węglowodanowej pułapki. Autor udowadnia, że cukry powodują nie tylko tycie, ale i zapadanie na choroby cywilizacyjne. Program LOGI zmienia klasyczne podejście do odżywiania pozwalając walczyć z plagą otyłości i cukrzycy, poprawia poziom cholesterolu, uzdrawia nerki, wzmacnia kości i przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Dowiesz się, jak wybierać zdrowe tłuszcze i zastosujesz prawidłową dietę rozdzielną. Nasycisz się, odżywisz i podniesiesz poziom energii. Uświadomisz sobie, co przemilcza indeks glikemiczny i przestaniesz wierzyć we wpajane nam od lat żywieniowe mity. Zrozumiesz, dlaczego należy unikać produktów oznaczanych jako „light” i poznasz znaczenie określonych form białka. LOGIczne odżywianie – zdrowe i piękne ciało.
EAN9788365404879
ISBN978-83-65404-87-9
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron244
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-06-23

Polecam

Dietetycy na całym świecie pouczają swoich pacjentów odnośnie odżywiania. Problem w tym, że wielu z nich sobie nawzajem przeczy. Co gorsza, żyjemy w świecie, w którym nieoczywiste komponenty są włączane do niemal każdego spożywanego przez nas pokarmu. Po co bowiem cukier w wędlinie? Ta książka rzuca nowe światło na temat zdrowego odżywiania i pozwala wyzwolić się z kręgu kłamstw i sugestii rozsiewanych przez producentów rozmaitych, pozornie zdrowych „pyszności”. Już po 2 tygodniach stosowania zawartych w niej zasad zaczęłam tracić na wadze, nie czuję ciągłego głodu, a poziom mojej energii wystrzelił niczym z katapulty. Gorąco polecam!

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Zdrowe tłuszcze, dobre białka. Metoda LOGI

    Zdrowe tłuszcze, dobre białka. Metoda LOGI

    Dzięki książce poznasz tajniki nowoczesnej walki z plagą otyłości i cukrzycy, złym cholesterolem, chorymi nerkami oraz dowiesz się jak wzmacniać kości i przywracać równowagę kwasowo-zasadową.