New Mądrość Twoich duchowych przewodników. Jak na co dzień uzyskać pomoc i wsparcie od największych nauczycieli Powiększ

(Ebook) Mądrość Twoich duchowych przewodników. Jak na co dzień uzyskać pomoc i wsparcie od największych nauczycieli

010011488E

Autor: James Van Praagh

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  29,16 zł

  Kim są duchowi przewodnicy? Gdzie przebywają? Jak długo nam towarzyszą? Jak nawiązać z nimi kontakt i uzyskać ich wsparcie? Odpowiedzi na te pytania nie muszą już być dla Ciebie żadną tajemną wiedzą. W tej książce James Van Praagh, wybitne współczesne medium, dzieli się z Tobą własnymi doświadczeniami w kontaktach ze Światem Duchów. Oprócz podstawowej wiedzy o duchowych przewodnikach i kontaktach z nimi, czytając jego książkę, zyskasz także konkretne wskazówki odnoszące się do różnych sytuacji i okoliczności życiowych. Duchowi przewodnicy to Twoi przyjaciele, którzy nieustannie pomagają wypełnić Twoje przeznaczenie. Czerp mądrość od duchowych przewodników.

  EAN
  ISBN978-83-8171-315-3
  Rok wydania2020
  Rozmiar ebookMOBI-7,2 MB,PDF-2,2 MB,EPUB-3,7 MB
  Format ebookMOBI,PDF,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Mądrość Twoich duchowych przewodników. Jak na co dzień uzyskać pomoc i wsparcie od największych nauczycieli

  Mądrość Twoich duchowych przewodników. Jak na co dzień uzyskać pomoc i wsparcie od największych nauczycieli

  Świat Duchów jest prawdziwym domem, życie na ziemi. Dzięki książce Wydawnictwa Studio Astropsychologii dowiesz się, jak wynieść z niej najwięcej. Autor, który jest medium, pokaże Ci, jak nawiązać kontakt z duchowymi przewodnikami i czerpać od nich wiedzę.