Wyłącz geny nowotworowe. Bądź dobry dla siebie i bezwzględny dla raka Powiększ

Wyłącz geny nowotworowe. Bądź dobry dla siebie i bezwzględny dla raka

010011168

Autor: dr Ulrich Strunz

Wydawnictwo Vital

Das neue Anti-Krebs-Programm: Dem Krebs keine Chance geben:

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Co drugi mężczyzna i niemal połowa kobiet musi się liczyć z tym, że zachoruje na raka. Nikt nie musi jednak czekać na diagnozę jak na wyrok. Najbardziej rewolucyjnym odkryciem medycznym w ostatnich latach jest to, że geny powodujące raka mogą być przez nas kontrolowane. Zastosowanie programu opisanego w tej książce może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka o około 35%. Do tego celu wykorzystasz produkty spożywcze, które wykazują aktywność przeciwnowotworową. Wystarczy, że do tradycyjnych potraw dodasz czosnek, kapustę, kurkumę czy pomidory. Poznasz zasady diety antyrakowej doktora Johannesa Coya. Autor do swojego programu włącza aktywność fizyczną, a także pozytywne myślenie i relaks jako nieodłączny element zdrowego życia. Już dziś zabezpiecz się przed rakiem.
EAN 9788365404534
ISBN 978-83-65404-53-4
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 272
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-27

Super!

Porady autora wzięłam sobie głęboko do serca. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak prostym przekazem i opisem tak trudnego tematu. Teraz już wiem co to jest rak. Dzięki tej lekturze przestałam się go bać. Myślę, że wiele osób paraliżuje samo słowo, a co dopiero zetknięcie się z chorobą. Jednak wszystko jest wytłumaczalne i na wszystko są sposoby. Wystarczy chcieć i zrobić wreszcie coś dla własnego zdrowia. Książka dla każdego i bardzo ją polecam.

Napisz opinię

Napisz opinię

Wyłącz geny nowotworowe. Bądź dobry dla siebie i bezwzględny dla raka

Wyłącz geny nowotworowe. Bądź dobry dla siebie i bezwzględny dla raka

Połowa dorosłej populacji ludzkości musi się liczyć z tym, że zachoruje na raka. Możesz temu zapobiec stosując holistyczny program, dzięki któremu zdołasz zmniejszyć ryzyko zachorowania...