japoski strumie zdrowia jpg Powiększ

Japoński strumień zdrowia

01555066

Autor: Ingrid Schlieske

Studio Astropsychologii

Japanisches Heilströmen. Altes Volkswissen zur Selbsthilfe

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Jesteś przekonany, że ból kręgosłupa, na który cierpisz już nigdy nie minie. Uważasz, że alergia czy migreny są Ci pisane. Nic bardziej mylnego. Zastosuj metodę terapeutyczną, która odejmie ból... od ręki. Japoński strumień zdrowia (Jin Shin Jyutsu) jest techniką samoleczenia znaną od wieków. Bezpieczna i niezwykle prosta do samodzielnego stosowania. Wsparta mudrami o sprawdzonej skuteczności jest przydatna nie tylko do uzdrawiania dorosłych, ale także i dzieci. Dzięki tej książce przekonasz się jak za pomocą masowania, uciskania i stymulowania odpowiednich punktów na kanałach energetycznych w Twoim ciele wyeliminować codzienne dolegliwości, pozbyć się bólów głowy, chronicznego kaszlu czy poparzeń. Skorzystaj z pradawnej japońskiej sztuki uzdrawiania.

EAN9788373776517
ISBN978-83-7377-651-7
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron240
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-08-29

To działa!

Metoda jin shin jyutsu wykorzystuje nasz potencjał samouzdrawiania zanim choroba uaktywni się w naszym fizycznym ciele. Jest ona jedną z tych, która wspomagają nasz organizm już w fazie pierwszych sygnałów lub objawów. Dlatego warto wprowadzić ją do swojego życia i skorzystać z jej zasobów.
Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jin shin jyutsu jest doskonałym sposobem na uzupełnienie tradycyjnego leczenia i pomaga w wielu dolegliwościach. Stosuję ją od wielu lat i jej efekty są zaskakujące.
Ważną zaletą jin shin jyutsu jest to, że reguluje organizm nie tylko na poziomie fizycznym ale także duchowym i mentalnym. Równoważy przepływ energii co z kolei przywraca nam stabilność zdrowotną

http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/96-japonski-strumien-zdrowia.html

  Oceń 
  2014-04-22

  Pomóż sobie sam

  Jestem bardzo zadowolony z tej książki! Mam ją już tydzień i ćwiczę z nią każdego dnia. Jestem mile zaskoczony, bo ćwiczenia i metody podane w poradniku naprawdę pomagają! Od jakiegoś czasu odczuwałem dziwne napięcie ramion i szyi siedząc codziennie przy komputerze w pracy. Teraz mogę powiedzieć, że po dwóch dniach stosowania leczniczych prądów, czyli uciskania odpowiednich punktów na rękach bóle całkowicie ustąpiły. Miałem również problemy z lewym uchem. Ciągle w nim słyszałem jakieś gwizdy i naprawdę nie było z nim za dobrze. Teraz już słyszę normalnie i nie mogę wyjść z podziwu jak szybko udało mi się je wyleczyć – samemu, dzięki ćwiczeniom podanym w książce. To jest po prostu super, jak można pomóc sobie samemu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Japoński strumień zdrowia

   Japoński strumień zdrowia

   Zastosuj metodę terapeutyczną, która odejmie ból... od ręki.

   Patronat medialny

   Brak tej pozycji na stanie.

   Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

   • 29,90 zł W magazynie

    Książka podaje sposób wykorzystania akupunktury dla własnych potrzeb. W prosty, niekiedy wręcz komiksowy sposób ilustruje lokalizację punktów akupunkturowych oraz opisuje sposoby leczenia ponad 300 chorób i dolegliwości.

    29,90 zł
    W magazynie
   • 21,02 zł 29,20 zł -28% W magazynie

    Wady postawy są prawdziwą epidemią wśród dzieci i młodzieży. Obciążone jest nimi ponad 50% młodych ludzi. Boczne skrzywienie kręgosłupa, tzw. skolioza zalicza się do jednej z nich. Jeśli nie jest leczona szybko postępuje i doprowadzić może do poważnych uszkodzeń organizmu. Dzięki temu poradnikowi i ekspertowi w dziedzinie zdrowia - Zdzisławowi Drobnerowi teraz sam będziesz w stanie rozpoznać rozwój tej choroby u swojego dziecka. Stosując odpowiednie leczenie możesz uchronić Je przed operacją. Książka stanowi zestaw prostych, a zarazem...

    21,02 zł 29,20 zł -28%
    Promocja
    W magazynie
   • 29,40 zł W magazynie

    Starosłowiański Masaż Brzucha (SMB), inaczej „terapia wisceralna”, jest wielowiekowym dziedzictwem ludów słowiańskich. Obecnie posługują się nim lekarze wielu specjalności oraz fizjoterapeuci, masażyści, a także zwykli ludzie. Istotą SMB jest rozluźnianie narządów wewnętrznych pod wpływem ucisków, co przynosi następujące korzyści: - aktywuje naturalny proces samoleczenia, - oczyszcza układ trawienny, - usprawnia pracę narządów wewnętrznych, - niweluje napięcia, przykurcze i zastoje, - usuwa niestrawności i zatwardzenia, - odtruwa organizm....

    29,40 zł
    W magazynie

   Patronat medialny