Pokonaj cienie przeszłości Powiększ

(Ebook) Pokonaj cienie przeszłości

01001670E

Autor: Kazimiera Sokołowska

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 12,42 zł

  Ebook

  Cena katalogowa:

  19,10 zł

  Nasza cena:

  17,36 zł

  Czy marzysz co rano o tym, żeby dzień skończył się jak najszybciej?
  Wydaje Ci się, że wszyscy wokół są wrogo nastawieni do Ciebie? Czujesz, że nic nie sprawia Ci radości? Czy wiesz, że mogą to być objawy depresji? Niewykluczone, że jest ona spowodowana także trudnymi przeżyciami z dzieciństwa, które rzutują na Twoje dzisiejsze życie.

  Podobnie czuła się autorka. Pokazała jednak, że hartem ducha i konsekwencją jesteśmy w stanie pokonać wszystkie problemy wynikające być może z traumatycznej przeszłości. W tej książce udokumentowała zapis przemiany z osoby wiecznie nieszczęśliwej i pełnej frustracji, w człowieka
  cieszącego się każdą chwilą. Możesz zaobserwować stopniowy postęp w walce z depresją i nerwicą, jaki Kazimiera Sokołowska doświadczyła
  dzięki technikom samodzielnej terapii.

  Czy chcesz już dziś dołączyć do grona osób szczęśliwych?

  Wystarczy, że zastosujesz niezawodne i przede wszystkim sprawdzone techniki terapeutyczne, które pozwolą zrzucić jarzmo Twojej przeszłości. Szybko odczujesz znaczną poprawę samopoczucia, a lęki czy fobie bezpowrotnie znikną. Dowiesz się także, jak uniknąć błędów wychowawczych, by Twoje dziecko nie miało podobnych problemów.

  Pozwól przeszłości odejść i przywitaj nowe życie.

  EAN
  ISBN978-83-7377-642-5
  Rok wydania2010
  Rozmiar ebookPDF-1,5 MB,MOBI-497,7 KB,EPUB-635,3 KB
  Format ebookPDF,MOBI,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Pokonaj cienie przeszłości

  Pokonaj cienie przeszłości

  Jeśli każdy dzień witasz ze zwątpieniem i niepokojem, mogą to być pierwsze oznaki depresji. Możliwe też, że została ona wywołana przeżyciami z dzieciństwa. Pokonaj depresję za pomocą wypróbowanych przez Autorkę technik. Odrzuć bagaż przeszłości.