Meditation of reincarnation - cd Powiększ

Meditation of reincarnation - cd

06014294

VICTOR 11

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  35,00 zł

  Nasza cena:

  24,50 zł

  Reinkarnacja (również: metempsychoza, transmigracja) – pogląd, według którego dusza (bądź świadomość) po śmierci ciała może wcielić się w nowy byt fizyczny. Np. dusza jednego człowieka może przejść w ciało nowonarodzonego dziecka lub zwierzęcia czy nawet według niektórych poglądów rośliny. Samo słowo reinkarnacja jest zestawieniem dwóch członów: inkarnacja (wcielenie) i przedrostka re (oznaczającego powtórzenie czegoś). Dosłownie więc reinkarnacja oznacza powtórne wcielenie.
  Różne formy reinkarnacji stanowią jedno z podstawowych wierzeń hinduizmu, dżinizmu, wierzeń afrykańskich, orfików, pitagorejczyków, występuje w platonizmie, gnostycyzmie, kabalistyce, spirytyzmie, teozofii, antropozofii. Muzyka na płycie to forma głębokiej medytacji dźwięku i kontemplacyjnej linii melodycznej.
  EAN5907476589181
  Napisz opinię
  Meditation of reincarnation - cd

  Meditation of reincarnation - cd

  Wsłuchiwanie się w tego rodzaju melodie pozwala doświadczać niezapomnianych i głębokich odprężeń.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 23,00 zł W magazynie

   Medytacja to nasz najlepszy Przyjaciel na każdy dzień całego roku. Wspaniała muzyka i doskonale dobrane Afirmacje z Drugiej Księgi Medytacji do Rozmów z Bogiem to około 75 minutowy relaks podzielony na 12 miesięcy w roku! Niniejsze nagranie zawiera 12 utworów - po jednym na każdy miesiąc! Niech każda afirmacja stanie się najcenniejszą wskazówką życia.

   23,00 zł
   W magazynie