MANDARYNKA - Naturalny olejek eteryczny (12ml) Powiększ

MANDARYNKA - Naturalny olejek eteryczny (12ml)

08141121

Naturalne Aromaty

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

8,00 zł

Mandarynka - w 100% Naturalny olejek eteryczny
Naturalne Olejki Zapachowe to stężone wyciągi z roślin, owoców, kwiatów, ziół, drzew, krzewów pozyskiwane na drodze destylacji i posiadające określone właściwości terapeutyczne. Dzięki połączeniu czynników naturalnych korzyści odnosi zarówno ciało jak i umysł. Pozyskiwane esencje aromatyczne są stosowane w terapii wspomagającej leczenie. Przynoszą ulgę i relaks , a także uwodzą nas swoim przeogromnym bogactwem aromatów. Naturalny olejek eteryczny jest wyciągiem z jednej konkretnej rośliny z zachowaniem swoich właściwości parafarmaceutycznych. Naturalne olejki można stosować pojedynczo lub tworzyć mieszanki olejków o podobnych właściwościach.
Właściwości:
Olejek mandarynkowy działa uspokajająco, usuwa napięcie i stany nerwowe. Należy do najbezpieczniejszych olejków wykorzystywanych w aromaterapii i jako taki nadaje się dla dzieci i kobiet w ciąży. Doskonale działa na układ trawienny. Jako składnik olejku do masażu brzucha pomaga leczyć kolkę, niestrawność i zaparcia.
Pojemność:
12 ml
Przykładowe zastosowania:
Prozdrowotne
Esencje stosujemy zawsze w rozcieńczeniu, dobierając odpowiednie nośniki czyli np. wodę i oleje roślinne. Kąpiele z kilkoma kroplami olejku naturalnego będą działały relaksująco, uspakajająco lub pobudzająco w zależności od użytego olejku. Masaże z użyciem olejku dodanego do bazowego oleju roślinnego dają uczucie komfortu, odprężenia i relaksacji. Inhalacje w pomieszczeniach odświeżą powietrze, zdezynfekują, polepszą nastrój i swobodne oddychanie.
Zasypianie
skropić róg poduszki olejkiem eterycznym, aby uprzyjemnić zasypianie
Odświeżanie powietrza
nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania, w celu aromatyzowania powietrza, nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić wkład odświeżacza powietrza
Kominki do aromaterapii
rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą.

Informacje dodatkowe:
Olejek eteryczny z mandarynki wykazuje właściwości relaksujące - łagodzi zdenerwowanie i nadmierne pobudzenie, pomocny jest w leczeniu bezsenności, w stanach przygnębienia, sytuacjach stresowych.
 Działa ogólnie wzmacniająco - wskazany jest dla osób osłabionych, rekonwalescentów, wzmacnia układ krążenia, obniża ciśnienie krwi.
 Wpływa korzystnie na wygląd skóry, zalecany jest zwłaszcza do pielęgnacji cery tłustej, trądzikowej, z plamami, rozstępami i wągrami.
 Pomocny jako element kuracji odchudzającej, ponieważ pobudza wydalanie płynów z organizmu i ma działanie lekko przeczyszczające
 Łagodzi nudności.
 Pomaga na stany związane z napięciem przedmiesiączkowym.

EAN 2010000003350

Polecamy również

Napisz opinię

MANDARYNKA - Naturalny olejek eteryczny (12ml)

MANDARYNKA - Naturalny olejek eteryczny (12ml)

Olejek uspokajający, odprężający, rozluźniający napięcie mięśni, przy tłustej, zanieczyszczonej, trądzikowej skórze.