New Neutralizator na smarfony i laptopy TK-50r Consultrix Powiększ

Neutralizator na smarfony i laptopy TK-50r Consultrix

07241005

Consultrix

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  54,50 zł

  Miniaturowy odpromiennik elektromagnetyczny/ radiestezyjny, model TK-50R, chroni przed promieniowaniem kancerogennym (m.in. rakotwórczym) pochodzącym od telefonów komórkowych, smartfonów, laptopów, tabletów, sieci WiFi itp.


  Odpromiennik radiestezyjny TK-50R dzięki swoim wymiarom (44 mm x 44 mm x 0,6 mm) będzie idealnie pasował na Twojego smartfona lub tableta. Przewidziany do instalowania na zewnątrz w/w urządzeń za pomocą taśmy samoprzylepnej znajdującej się na tyle neutralizatora. 

   

   tk-18r_01.jpg


  Neutralizator TK-50R (odpromiennik szkodliwego promieniowania) jest praktycznie niezbędny wszędzie tam, gdzie występują źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak: telewizory, komputery, mp3, WiFi, tablety, laptopy, urządzenia biurowe, stacje radiowe itp.

  Użytkowanie neutralizatora: 
  Neutralizator nie wymaga żadnego zasilania. 
  Neutralizator obejmuje swoim działaniem przestrzeń w kształcie wyobrażalnego walca o promieniu 0,5 m od urządzenia, do którego jest przyklejony. 

   Prezentowany odpromiennik nie naładowuje się i sam nie emanuje szkodliwego promieniowania własnego. Budowa i zasada działania neutralizatora daje wieczystą gwarancję na jego skuteczne działanie. Wyjątek stanowi umyślne, przypadkowe lub spowodowane długotrwałym użytkowaniem uszkodzenie mechaniczne.

  Montaż:
  Wystarczy przykleić go na zewnątrz urządzenia (telefonu/smartfonu, tabletu, laptopu i tp.) za pomocą taśmy samoprzylepnej, która się znajduje na tylnej stronie odpromiennika. Warto dodać, że urządzenie TK-50R nie powoduje żadnych dodatkowych zakłóceń sygnału podczas rozmów telefonicznych czy podczas codziennego użytkowania telefonu lub tableta, np. podczas połączenia z WiFi.

  EAN2017660150806
  Napisz opinię
  Neutralizator na smarfony i laptopy TK-50r Consultrix

  Neutralizator na smarfony i laptopy TK-50r Consultrix