Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L kolor srebrzysty, ogniwa "Y" Powiększ

Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L kolor srebrzysty, ogniwa "Y"

14250093

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  54,90 zł

  Bransoletka ze stali chirurgicznej z magnesami

  Bransoletka na rękę ze stali jubilerskiej 316L złożona z lśniących ogniw w kształcie litery "X" w srebrzystym kolorze, które występują naprzemiennie z matowymi owalami srebrnego koloru. Na tylnej stronie w ogniwach osadzono magnetyczne kuleczki z emalią w czarnym, czerwonym, białym i przezroczystym kolorze. Zapięcie motylkowe.

  Nie dość że piękna, to na dodatek użyteczna!
  Szerokość:
  0,6 cm
  Długość:
  20,5 cm
  Zastosowany metal:
  Stal jubilerska (chirurgiczna) 316L
  Stal 316L:
  Stal chirurgiczna nie ulega odkształceniom i nie łamie się, nie zmienia koloru, nie ulega zmatowieniu i nie traci blasku, jest hipoalergiczna oraz nie rdzewieje.
  Najbardziej odporna na korozję jest seria 300 –  dzięki czemu znalazła zastosowanie w medycynie (gatunek stali 316L stosuje się do śrub podtrzymujących złamane kości czy drutów do protetyki stomatologicznej) oraz w produkcji biżuterii.
  Biżuteria wykonana ze stali szlachetnej 316L konkuruje swoimi zaletami z biżuterią sztuczną i srebrną. Nie wymaga szczególnego traktowania, w przeciwieństwie do biżuterii złotej i srebrnej, nie trzeba jej polerować, nie śniedzieje. Zwana jest potocznie stalą jubilerską, stalą chirurgiczną, stalą austeniczną lub stalą INOX (nieutleniający się, żaroodporny lub nierdzewny). Często na biżuterii jest również oznaczenie: stainless steel, jest to angielskie oznaczenie właśnie stali 316L.
  Magnetoterapia:
  Kiedy magnes zostaje przyłożony biegunem północnym do ciała, mięśnie i tkanki miękkie wydłużają się i relaksują, fale pola magnetycznego przechodzą przez tkanki i zostają wzbudzone prądy wtórne. Kiedy te prądy zderzają się z falami magnetycznymi, dochodzi do uderzeń cieplnych w elektrony w komórkach ciała. Uderzenia termalne są bardzo skuteczne w redukowaniu obrzęku mięśni i bólu.
  Ruch hemoglobiny w naczyniach krwionośnych zostaje przyspieszony, co zostało zaobserwowane zarówno w badaniach termograficznych, jak i w badaniach medycyny nuklearnej. Zawartość wapnia, cholesterolu i kwasu mlekowego we krwi ulega wyraźnemu zmniejszeniu. “Krew zmęczona” zostaje oczyszczona i zwiększa się jej cyrkulacja.

  W początkowej fazie noszenia biżuterii magnetycznej wiele osób odczuwa ciepło, rumieniec na twarzy, a u niektórych w ciągu dziesięciu minut ustępują bóle, na które do tej pory narzekali (ból głowy, ramienia, brzucha, itp.) U wielu osób w krótkim czasie następuje łatwość w oddychaniu, przestają kaszleć, nie krztuszą się.

  Niektórzy odczuwają przypływ energii, lekkość, jakby dostali skrzydeł i chcieli latać, inni zaś stają się senni, szybko zasypiają, dobrze wypoczywają i wysypiają się “jak małe dzieci”.
  EAN2017660138347
  Napisz opinię
  Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L kolor srebrzysty, ogniwa "Y"

  Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L kolor srebrzysty, ogniwa "Y"

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 33,90 zł W magazynie

   Gwiazdki metalowe w praktyce Su Dżok przeznaczone są do stymulacji punktów odpowiadających. Efekt leczniczy gwiazdek można zwiększyć oddziałując dodatkowo poprzez pole magnetyczne. Periodyczne uciskanie gwiazdki przymocowanej plastrem w punkcie odpowiadającym przywodzi go w stan aktywności. Pomaga to w leczeniu zarówno ostrych, jak i przewlekłych bólów. Usprawnia pracę narządów wewnętrznych i poszczególnych części ciała, likwiduje zmęczenie i rozdrażnienie.

   33,90 zł
   W magazynie