Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L kolor srebrzysty, ogniwa "Y" Powiększ

Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L kolor srebrzysty, ogniwa "Y"

14250093

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  54,90 zł

  Bransoletka ze stali chirurgicznej z magnesami

  Bransoletka na rękę ze stali jubilerskiej 316L złożona z lśniących ogniw w kształcie litery "X" w srebrzystym kolorze, które występują naprzemiennie z matowymi owalami srebrnego koloru. Na tylnej stronie w ogniwach osadzono magnetyczne kuleczki z emalią w czarnym, czerwonym, białym i przezroczystym kolorze. Zapięcie motylkowe.

  Nie dość że piękna, to na dodatek użyteczna!
  Szerokość:
  0,6 cm
  Długość:
  20,5 cm
  Zastosowany metal:
  Stal jubilerska (chirurgiczna) 316L
  Stal 316L:
  Stal chirurgiczna nie ulega odkształceniom i nie łamie się, nie zmienia koloru, nie ulega zmatowieniu i nie traci blasku, jest hipoalergiczna oraz nie rdzewieje.
  Najbardziej odporna na korozję jest seria 300 –  dzięki czemu znalazła zastosowanie w medycynie (gatunek stali 316L stosuje się do śrub podtrzymujących złamane kości czy drutów do protetyki stomatologicznej) oraz w produkcji biżuterii.
  Biżuteria wykonana ze stali szlachetnej 316L konkuruje swoimi zaletami z biżuterią sztuczną i srebrną. Nie wymaga szczególnego traktowania, w przeciwieństwie do biżuterii złotej i srebrnej, nie trzeba jej polerować, nie śniedzieje. Zwana jest potocznie stalą jubilerską, stalą chirurgiczną, stalą austeniczną lub stalą INOX (nieutleniający się, żaroodporny lub nierdzewny). Często na biżuterii jest również oznaczenie: stainless steel, jest to angielskie oznaczenie właśnie stali 316L.
  Magnetoterapia:
  Kiedy magnes zostaje przyłożony biegunem północnym do ciała, mięśnie i tkanki miękkie wydłużają się i relaksują, fale pola magnetycznego przechodzą przez tkanki i zostają wzbudzone prądy wtórne. Kiedy te prądy zderzają się z falami magnetycznymi, dochodzi do uderzeń cieplnych w elektrony w komórkach ciała. Uderzenia termalne są bardzo skuteczne w redukowaniu obrzęku mięśni i bólu.
  Ruch hemoglobiny w naczyniach krwionośnych zostaje przyspieszony, co zostało zaobserwowane zarówno w badaniach termograficznych, jak i w badaniach medycyny nuklearnej. Zawartość wapnia, cholesterolu i kwasu mlekowego we krwi ulega wyraźnemu zmniejszeniu. “Krew zmęczona” zostaje oczyszczona i zwiększa się jej cyrkulacja.

  W początkowej fazie noszenia biżuterii magnetycznej wiele osób odczuwa ciepło, rumieniec na twarzy, a u niektórych w ciągu dziesięciu minut ustępują bóle, na które do tej pory narzekali (ból głowy, ramienia, brzucha, itp.) U wielu osób w krótkim czasie następuje łatwość w oddychaniu, przestają kaszleć, nie krztuszą się.

  Niektórzy odczuwają przypływ energii, lekkość, jakby dostali skrzydeł i chcieli latać, inni zaś stają się senni, szybko zasypiają, dobrze wypoczywają i wysypiają się “jak małe dzieci”.
  EAN2017660138347
  Napisz opinię
  Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L kolor srebrzysty, ogniwa "Y"

  Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L kolor srebrzysty, ogniwa "Y"