SOLANKA KĄPIELOWA O OGROMNYM STĘŻENIU JODU 1000 ML ZDROWIE NATURY Powiększ

Solanka kąpielowa o ogromnym stężeniu Jodu 1000 ml

08274063

ZDROWIE NATURY

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  8,90 zł


  Solanka z Zabłocia wydobywana jest z odwiertu Korona z głębokości około 600m od ponad 100L. Zawiera ona największe z dotychczas poznanych złóż.


  ZASTOSOWANIE:

  Kąpiele relaksacyjne

  300 ml solanki na wannę wody. Tak przygotowana kąpiel usuwa objawy zmęczenia, daje uczucie odprężenia, stwarza namiastkę morskiej kąpieli. Czas trwania kąpieli od 10 do 30 minut.

  Kąpiele odmładzające i odchudzające

  500 ml solanki na wannę wody. Zaleca się regularne zażywanie kąpieli, podczas jednoczesnego stosowania diety. Po kąpieli ciało należy delikatnie osuszyć i ewentualnie wmasować odpowiedni preparat odżywczo-pielęgnacyjny. Czas trwania kąpieli do 15 minut.

  Stworzenie unikalnego mikroklimatu morskiego

  Zaleca się odparowanie niewielkiej ilości solankiw pomieszczeniach zamkniętych (ewentualnie nawilżaczach), gdzie stale przebywaja domownicy, co wpływa korzystnie na górne drogi oddechowe. Powietrze bowiem jest wówczas nasycone jodem, magnezem, potasem, o stężeniu znacznie większym niż nad morzem.

  PRZECIWWSKAZANIA

  Nadczynność tarczycy, choroby nowotworowe, uczulenie na którykolwiek ze składników solanki a w szczególności jod czy brom.
  DZIAŁANIE

  Oryginalna Solanka z Zabłocia podczas kontaktu ze skórą człowieka zaczyna intensywnie oddziaływać na organizm. Skutecznie prowadzi do rozszerzania porów skóry oraz ułatwia proces wymiany jonowej między ciałem człowieka a rozcieńczoną solanką. Organizm bardzo szybko opuszczają toksyny i produkty przemiany materii. Wchłaniane natomiast przez organizm zostają znajdujące się w solance jony: jodu, bromu, magnezu, wapnia, itp.

  Solanka wspomaga leczenie:

      chorób dróg oddechowych: astmy oskrzelowej, przewlekłego, chronicznego zapalenia oskrzeli i płuc, pylicy płuc, ataków utrudnionego oddychania lub  duszności,           uporczywego kaszlu i alergii,
      chorób laryngologicznych: alergicznego schorzenia nosa i zatok, chronicznego zapalenia zatok i gardła
      niedoczynności tarczycy
      schorzeń dermatologicznych: egzemy, łuszczycy, alergii, zapalenia skóry, trądziku
      nerwic, stanów przemęczenia spadku odporności na stres
      likwiduje przykry zapach potu

  Ponadto:

      poprawia metabolizm, przyspiesza spalanie tkani tłuszczowej i zmniejsza objawy celluitu
      odbudowuje własne mechanizmy obronne organizmu
      zapobiega częstym chorobom dróg oddechowych, grypie, katarowi siennemu
      jedynym przeciwwskazaniem jest nadczynność tarczycy, choroby nowotworowe oraz uczulenie na któryś ze składników szczególnie jod lub brom.

  ŹRÓDŁO

  Oryginalna Solanka z Zabłocia zatężona do 18% z najwyższą zawartością jodu 139 mg. Otwory głębinowe to źródła „KORONA” i „TADEUSZ” znajdują się w Zabłociu (powiat Cieszyn w województwie śląskim). Na podstawie analiz Solanki z Zabłocia została zakwalifikowana do typu solanek jodowo - bromowych, ziemno - alkaliczno - żelazistych. Ilość związków jodu i bromu zawarta w polskich wodach wgłębnych są takiego rzędu, iż mogą służyć jako wartości lecznicze i przemysłowe. Z tego względu solanki te nadają się do fabrykacji jodu. Jest to jedyna solanka na świecie o tak wysokiej zawartości jodu ponad 130 mg w 1 litrze wody.
  EAN2017660150684

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Solanka kąpielowa o ogromnym stężeniu Jodu 1000 ml

  Solanka kąpielowa o ogromnym stężeniu Jodu 1000 ml

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy: