Ametyst szczotka - waga 0,04 kg, wym. 5 x 3 cm Powiększ

Ametyst szczotka - waga 0,04 kg, wym. 5 x 3 cm

13169092

Hanczel

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  14,00 zł

  Naturalna forma ametystu, w postaci zrostu wielu kryształków - szczotki. Szczotka ametystowa posiada najsilniejszą moc, która pomaga pozbyć się z domu z negatywnej energii.

  Szczotki ametystowe mają właściwości oczyszczające inne kamienie, pomieszczenia oraz ludzi. 
  Posiadają najsilniejszą moc, aby pozbyć się z domu z negatywnej energii, co czyni z nich najlepsze minerały do rozmieszczenia w całym domu. Mogą być umieszczane na kominku, ołtarzyku, w centralnej części domu, skąd ametyst może promieniować swoją uzdrawiającą energią do każdego pomieszczenia. Szczotki ametystowe są również wspaniałym dodatkiem do pokoju dziecka, ponieważ posiadają delikatne i kojące energie. Świetnie sprawdzją się w sypialniach, szczególnie dla tych, którzy mają problemy z zasypianiem. Ułożenie szczotki ametystowej w gabinecie, czy miejscu pracy, przyciąga bogactwo i nowe możliwości.


  Ametyst w tej formie stosowany jest głównie do regeneracji. Silnie oczyszczające właściwości ma właśnie szczotka ametystowa - potrafi nawet regenerować inne kryształy.

  Taki kryształ umieszcza się w pobliżu szczotki ametystowej albo wręcz na niej; energetyzacja jest szczególnie silna, gdy przebiega w pełnym słońcu.

  Ametyst kamień o barwie fioletowej, działa wzmacniająco i kojąco na umysł i ciało, jest wspaniały przy medytacji, wzmacnia i ochrania psychikę ludzką. Fiolet ametystu sprawi, że rozwinie się Twoja intuicja i zdolności paranormalne. Zrozumiesz swoje sny i wizje. Ametyst skłania każdego człowieka ku dobremu, otwiera najbardziej nawet zatwardziałe serca, budzi miłość i współczucie, niesie duchową harmonię. Ma też szczególną moc godzenia zwaśnionych par. Wysyła wibracje, które pobudzają u partnerów pożądanie seksualne. Sprawia, że życie erotyczne staje się bogatsze i harmonijne.
  Kamień ten łagodzi uporczywe bóle głowy i męczące migreny,bezsenność. Jest jednym z najbardziej lubianych kamieni należących do grupy kwarcu.

  Odpowiedni dla Barana, Bliźniąt, Wodnika i Ryb.

  Waga 40 g, wym. 5 x 3 cm
  EAN2017660054784
  Napisz opinię
  Ametyst szczotka - waga 0,04 kg, wym. 5 x 3 cm

  Ametyst szczotka - waga 0,04 kg, wym. 5 x 3 cm

  Naturalna forma ametystu, w postaci zrostu wielu kryształków - szczotki.