Życie bez bólu Powiększ

Życie bez bólu

01555012

Autor: Pete Egoscue

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Uporczywy ból może już dzisiaj zniknąć – bez kosztownej rehabilitacji, szkodliwych tabletekczy ryzykownych zabiegów. Wszystko za sprawą unikalnego programu ćwiczeń, który charakteryzuje się 95% skutecznością. Autorzy w sposób innowacyjny podchodzą do tematu przewlekłego bólu przedstawiając Twoje ciało jako idealną maszynę, z którą niewłaściwie się obchodzisz. Możesz temu zaradzić dzięki prostym ćwiczeniom, masażom i delikatnym metodom rozciągania mięśni. Publikacja analizuje poszczególne partie organizmu pod kątem występującego w nich bólu i jego zapobieganiu. Znajdziesz tu zarówno sposób na bóle mięśniowe jak i migreny. Dowiesz się, jak wyeliminować zespół cieśni nadgarstka i rwę kulszową. Ponadto uodpornisz się na kontuzje i urazy. Wybierz życie bez bólu!

EAN 9788373775817
ISBN 978-83-7377-581-7
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-06-12

Autorzy pokazują, że nasz organizm jest skomplikowanym i zarazem doskonałym mechanizmem, który jest w naturalny sposób jest przystosowany do zdrowego funkcjonowania. Nie umiemy wykorzystać tego wrodzonego potencjału naszego ciała i we wszelkich dolegliwościach wspomagamy się szkodliwymi lekami, poddajemy się kosztownym zabiegom, operacjom, rehabilitacjom. Uświadamiają nam, że ból jest efektem naszego niewłaściwego obchodzenia się z ciałem, nieprawidłowej postawy czy źle dobranego obuwia. Poznajemy budowę i zasady funkcjonowania naszego organizmu, strukturę układu mięśniowo – szkieletowego, mechanizmy, które poruszają poszczególnymi częściami naszego ciała. Dowiadujemy co dzieje się, gdy zbyt mało się ruszamy, skąd bierze się ból, co go powoduje, jakie są jego symptomy, czym się objawia, ile ruchu potrzebujemy dziennie, by być zdrowym i sprawnym, jak zacząć właściwie się poruszać, oddychać, co to znaczy prawidłowo się poruszać, co to jest mięsień przywodziciel, jakie są podstawowe zasady utrzymania zdrowia, co to jest pamięć mięśniowa?

W książce „Życie bez bólu” znajdziemy mnóstwo informacji o naszym ciele, poszczególnych narządach, układzie szkieletowo – mięśniowym. Autorzy podpowiadają jaki obrać kierunek w leczeniu bólu, opisują jego różne rodzaje, przybliżają zdolności naszego ciała do zachowania doskonałego zdrowia przez większą część życia, przekonują, że nie musimy cierpieć lecz żyć bez bólu przez długie lata

Każda partia naszego organizmu jest dokładnie opisana, od stóp do
głowy, pod kątem występujących w nich dolegliwości i sposobu radzenia sobie z nimi. Poszczególne ćwiczenia opatrzone są zdjęciami i instrukcjami wykonania. Poza tym wiedza ujęta jest, poza zwykłym tekstem, w ramki i tabele, zwracając uwagę na niektóre ważne zagadnienia. Ułatwia to korzystanie z książki i czyni ją bardziej przejrzystą. Pete Egoscue sugeruje nawet, by najpierw poznać trzy pierwsze rozdziały, dzięki którym przyswajamy informacje na temat działania naszego organizmu a następnie można skupić się na tej partii naszego ciała, która w danej chwili źle funkcjonuje. Zapewnia on, że „Opisane tu ćwiczenia są skuteczne w 95% bez względu na to, czy stosowane są w klinice, czy w domu.” Są tu ćwiczenia na bóle nadgarstka, dłoni, łokcia, kręgosłupa, bioder i wiele innych. Osobny rozdział poświęcony jest urazom sportowym, wypadkom losowym. Znajdziemy też porady na temat utrzymania naszej kondycji tak, by ból już nie powrócił, byśmy mogli korzystać z życia komfortowo i z radością bez uciążliwych dolegliwości.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-04-25

Dziwię się, że lobby farmaceutyczne nie wykupiło tej książki, nie spaliło jej na stosie i nie zamordowało autorów. Dlaczego? Ten niepozorny poradnik najprawdopodobniej pozbawi owo lobby wpływów z najczęściej kupowanych leków na świecie. Mam na myśli tabletki przeciwbólowe. Bo po co faszerować się chemią skoro można pokonać ból prostym rozciąganiem mięśni? Ja już nie wydaję pieniędzy na leki. A Ty? Patrycja


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Życie bez bólu

Życie bez bólu

Publikacja analizuje poszczególne partie organizmu pod kątem występującego w nich bólu i jego zapobieganiu.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: