Panna Apteczkowa - mieszanka ziół na trądzik (30 saszetek) Mir-Lek Powiększ

Panna Apteczkowa - mieszanka ziół na trądzik (30 saszetek) Mir-Lek

23255065

Mir-Lek

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

8,70 zł

Nasza cena:

8,20 zł

Mieszanka ziołowa złożona z suszonych części roślin, zalecana przy trądzikowych problemach i dla ładnej skóry dla panienek.

Fiołek trójbarwny wspiera działania mające na celu pozbycie się trądziku, skrzyp polny poprawia kondycję skóry, łopian pomaga utrzymać skórę w zdrowiu, pokrzywa zwyczajna wspomaga działania mające na celu zmniejszenie wydzielania łoju przez skórę.
Skład:
Fiołek trójbarwny (20%), skrzyp polny (16%), łopian większy (16%), pokrzywa zwyczajna (16%), szałwia lekarska (12%), rumianek pospolity (12%), łuska gryki (8%)
Sposób przygotowania:
Saszetkę produktu umieścić w szklance lub kubku ceramicznym 250ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić 10~15 minut. Pić po wystudzeniu.
Zalecane spożycie:
3 razy dziennie po 1 szklance naparu z jednej saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Masa netto:
30 x 2,5g = 75g
Producent:
Mir-Lek

"MIR-LEK" to polska firma specjalizującą się w pionierskiej produkcji suplementów diety oraz ziołowych mieszanek funkcjonalnych zawierających w swym  składzie łuskę gryki, bogatą w szereg witamin, minerałów oraz flawonoidów. Pozostałe składniki tj. zioła oraz suszone owoce pochodzą z polskich upraw znajdujących na terenie Wielkopolski oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej i poddawane są analizom zarówno fizykochemicznym jak i mikrobiologicznym i radiologicznym.

Kompozycje składu produktów opierają się na długoletniej wiedzy zielarskiej, dzięki której uzyskano suplementy oraz mieszanki ziołowe na miarę potrzeb współczesnego człowieka, żyjącego w nieprzyjaznym świecie przetworzonej chemicznie żywności i zanieczyszczonego środowiska.
EAN 5906660437093

Polecamy również

Napisz opinię

Panna Apteczkowa - mieszanka ziół na trądzik (30 saszetek) Mir-Lek

Panna Apteczkowa - mieszanka ziół na trądzik (30 saszetek) Mir-Lek