Borówka czernica owoc (100g) Owoc borówki czernicy - herbatka ekologiczna Powiększ

Borówka czernica owoc (100g) Owoc borówki czernicy - herbatka ekologiczna

253102487

Dary Natury

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Nasza cena:

24,71 zł

Owoc borówki czernicy - Herbatka z certyfikatem ekologicznym

Herbatka z owocu czernicy to od wieków znany środek na biegunki i zatrucia pokarmowe szczególnie u dzieci. Jak opisuje literatura zielarska spożywanie tych owoców może poprawić także wzrok. Ponad to może służyć jako dodatek do innych herbat nadając im ładny rubinowy kolor oraz przyjemny smak.
Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.
Smacznego życzy sama Natura!
Skład: Owoc borówki czernicy 100%
Masa netto: 100g
Producent: Dary Natury

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest w południowej części województwa podlaskiego, o wyjątkowej lesistości oraz zróżnicowanym terenie. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. Tereny te zostały objęte certyfikatem ekologicznym, dzięki czemu pozyskiwanie roślin z natury nie ma ujemnego wpływu na otaczające środowisko.

W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego. Badania chemiczne pozyskiwanych surowców potwierdzają fakt, że jest to bardzo czysty zakątek naszego kraju i nie stwierdza się tu występowania żadnych zanieczyszczeń środowiska. O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych surowców świadczy rówież bogactwo flory i fauny, w tym sędziwe kilkusetletnie drzewa.
EAN 5902741007520

Napisz opinię

Borówka czernica owoc (100g) Owoc borówki czernicy - herbatka ekologiczna

Borówka czernica owoc (100g) Owoc borówki czernicy - herbatka ekologiczna

.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

 • 8,00 zł W magazynie

  Silne i jędrne ciało to nieunikniony efekt aktywnego trybu życia! Aby go osiągnąć, wystarczy pamiętać jedynie o kilku elementach. Poza utrzymaniem aktywności fizycznej, która zadba między innymi o prawidłowe ukrwienie skóry i dożywienie każdej komórki, należy skutecznie pozbyć się z organizmu nadmiaru sodu, potasu oraz toksycznych...

  8,00 zł
  W magazynie
 • 9,00 zł W magazynie

  Ruch kształtuje mięśnie, wzmacnia serce i płuca, wyostrza zmysły i polepsza nastrój. Pozwala zamienić tkankę tłuszczową na masę mięśniową. Z czasem, regularna aktywność fizyczna prowadzi do poprawy wytrzymałości i pojawienia się perfekcyjnej sylwetki, zdrowego ciała. Aby przyspieszyć ten proces, należy zapewnić organizmowi – poza odpowiednią...

  9,00 zł
  W magazynie
 • 5,10 zł W magazynie

   POLECANA PRZY ZGADZE - herbatka ekologiczna Herbatka ta to naturalny, ekologiczny i bezpieczny środek, który pomoże Ci pozbyć się na stałe objawów ogólnie zwanych zgagą.

  5,10 zł
  W magazynie