Borówka czernica owoc (100g) Owoc borówki czernicy - herbatka ekologiczna Powiększ

Borówka czernica owoc (100g) Owoc borówki czernicy - herbatka ekologiczna

253102487

Dary Natury

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Nasza cena:

24,71 zł

Owoc borówki czernicy - Herbatka z certyfikatem ekologicznym

Herbatka z owocu czernicy to od wieków znany środek na biegunki i zatrucia pokarmowe szczególnie u dzieci. Jak opisuje literatura zielarska spożywanie tych owoców może poprawić także wzrok. Ponad to może służyć jako dodatek do innych herbat nadając im ładny rubinowy kolor oraz przyjemny smak.
Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.
Smacznego życzy sama Natura!
Skład: Owoc borówki czernicy 100%
Masa netto: 100g
Producent: Dary Natury

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest w południowej części województwa podlaskiego, o wyjątkowej lesistości oraz zróżnicowanym terenie. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. Tereny te zostały objęte certyfikatem ekologicznym, dzięki czemu pozyskiwanie roślin z natury nie ma ujemnego wpływu na otaczające środowisko.

W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego. Badania chemiczne pozyskiwanych surowców potwierdzają fakt, że jest to bardzo czysty zakątek naszego kraju i nie stwierdza się tu występowania żadnych zanieczyszczeń środowiska. O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych surowców świadczy rówież bogactwo flory i fauny, w tym sędziwe kilkusetletnie drzewa.
EAN 5902741007520

Napisz opinię

Borówka czernica owoc (100g) Owoc borówki czernicy - herbatka ekologiczna

Borówka czernica owoc (100g) Owoc borówki czernicy - herbatka ekologiczna

.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: