Mieszanka ziołowa HEPA-GRYK Wątroba (60 saszetek) Mir-Lek Powiększ

Mieszanka ziołowa HEPA-GRYK Wątroba (60 saszetek) Mir-Lek

23255037

Mir-Lek

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

15,30 zł

Zadbaj o wątrobę!

Odpowiednio dobrana mieszanka ziół, proponowana dla osób pragnących dbać o swoją wątrobę. Może wpływać korzystnie na zdrowie wątroby oraz pomóc w działaniach mających na celu jej detoksykację.

Skład: Nasiona ostropestu plamistego, Ziele rzepiku pospolitego, Kwiat nagietka lekarskiego, Ziele skrzypu polnego, Ziele krwawnika, Liść mięty pieprzowej, Nasiona kopru włoskiego, Łuska gryki
Przygotowanie naparu: Do filiżanki włożyć saszetkę i zalać świeżo przegotowaną wodą. Parzyć od 5 do 10 minut.
Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zawartość: 60 saszetek x 3g
Uwagi: Produkt przeznaczony dla dorosłych.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego stylu życia.
Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła

"MIR-LEK" to polska firma specjalizującą się w pionierskiej produkcji suplementów diety oraz ziołowych mieszanek funkcjonalnych zawierających w swym  składzie łuskę gryki, bogatą w szereg witamin, minerałów oraz flawonoidów. Pozostałe składniki tj. zioła oraz suszone owoce pochodzą z polskich upraw znajdujących na terenie Wielkopolski oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej i poddawane są analizom zarówno fizykochemicznym jak i mikrobiologicznym i radiologicznym.

Kompozycje składu produktów opierają się na długoletniej wiedzy zielarskiej, dzięki której uzyskano suplementy oraz mieszanki ziołowe na miarę potrzeb współczesnego człowieka, żyjącego w nieprzyjaznym świecie przetworzonej chemicznie żywności i zanieczyszczonego środowiska.
EAN

Polecamy również

Napisz opinię

Mieszanka ziołowa HEPA-GRYK Wątroba (60 saszetek) Mir-Lek

Mieszanka ziołowa HEPA-GRYK Wątroba (60 saszetek) Mir-Lek