Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie Powiększ

(Ebook) Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie

01557032E

Autor: Aneta Śladowska

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 24,80 zł

  Ebook

  Cena katalogowa:

  24,20 zł

  Nasza cena:

  20,57 zł

  Chcesz w końcu schudnąć?
  Musisz najpierw uwierzyć w siebie!

  Książka opisuje osobiste doświadczenia Autorki i jej metody dotyczące utraty wagi. Udowadnia, że szczęście w osiąganiu celu sprzyja ludziom pogodnym, a dzięki optymizmowi i pozytywnemu myśleniu osiągnęła to, czego tak bardzo pragnęła – schudła 25 kg w sposób lekki, łatwy i przyjemny. Teraz i Ty możesz pójść jej śladem osiągając podobne, a nawet lepsze rezultaty.
  Metoda odchudzania, którą proponuje Aneta Śladowska jest sposobem na odnalezienie prawdziwego siebie, czyli powrotem do swojej własnej natury, natomiast schudnięcie jest jej korzystnym efektem ubocznym. Jedynym wysiłkiem, który musisz włożyć w początkowej fazie doskonalenia siebie jest zmiana sposobu myślenia z negatywnego na pozytywny. Natomiast sam proces chudnięcia jest łatwy i przyjemny.
  W poradniku Autorka ukazuje prawdziwe źródło nadwagi i pokazuje jak leczyć jej przyczyny, a nie tylko objawy. To skarbnica informacji na temat sposobów uzdrawiania ciała i duszy. Dowiesz się z niego także o sposobach radzenia sobie z blokadami dzięki czemu staniesz się człowiekiem pełnym radości, wdzięku i miłości, a przy okazji odzyskasz szczupłą sylwetkę. Zobaczysz jak krok po kroku, w miarę wzrostu Twojej świadomości i akceptacji siebie, następuje spadek Twojej wagi.

  Chudnij z przyjemnością i ciesz się życiem.

  EAN
  ISBN978-83-7377-699-9
  Rok wydania2014
  Rozmiar ebookEPUB-490,3 KB,MOBI-1,2 MB,PDF-1,1 MB
  Format ebookEPUB,MOBI,PDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie

  Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie

  W tym poradniku Autorka ukazuje prawdziwe źródło nadwagi i pokazuje jak leczyć jej przyczyny, a nie tylko objawy. To skarbnica informacji o sposobach uzdrawiania ciała i duszy, obrazująca jak zrzucić 25 kg. Chudnij z przyjemnością i ciesz się życiem.