Dzwonek wietrzny CONFETTI Isabelle's Dancing Butterfly™ Woodstock Chimes®

11204030

Woodstock Chimes

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

99,00 zł

CONFETTI Isabelle's Dancing Butterfly™ Woodstock Chimes®
Uroczy dzwoneczek ozdobiony tańczącym na wietrze tęczowym motylem, plecionym z kolorowych drucików.
Jego radosny i krystaliczny dźwięk doskonale komponuje się z szumem wiatru i śpiewem ptaków.
Będzie wspaniałą ozdobą każdego tarasu, ogrodu czy okna.
Oryginalny i pomysłowy prezent na każdą okazję.
Właściwości:
Wyjątkowe dzwonki tworzone przez profesjonalnych muzyków. Założycielem firmy Woodstock Wind Chimes jest wybitny perkusita Garry Kvistad - zdobywca nagrody Grammy w tej kategorii. Te dzwonki to prawdziwe instrumenty muzyczne, idealnie nastrojone, harmonijne brzmienie... z dożywotnią gwarancją czystości dźwięku :) Zadowolą nawet najbardziej wymagających.
Feng shui:
Dzwonki wietrzne mają swoje ugruntowane miejsce w filozofii feng shui, ale przede wszystkim wydają miłe dla ucha dźwięki. W pomieszczeniach harmonizują energię powodując radość i pozytywne nastawienie wśród użytkowników. Dzwonki wietrzne wypełniają pomieszczenie subtelną energią. Mile nas witają oraz nastrajają pogodnie osoby, które wchodzą do pomieszczenia. Dzwonki możemy stosować w pomieszczeniach, na balkonie lub tarasie, a także w ogrodzie. Ciekawostką jest to, że dzwonki wietrzne działają nawet wtedy, gdy nie porusza ich wiatr. Spektrum możliwości przypisywanych dzwonkom jest szerokie: niektóre hamują zatrute strzały i autostrady energetyczne, równoważą utraconą energię pomieszczeń, inne zapewniają popularność lub przyciągają wpływowe osoby, a powieszone w odpowiednim miejscu hamują lub rozpraszają strumień energii.
Długość całkowita:
37 cm
Zestaw:
pięć rurek z aluminium o długości 12 - 16 cm, elementy z drewna, sznurka i drutu, całość schludnie zapakowana w oryginalne kartonowe pudełko
Próbka audio:
EAN 028375254217

Napisz opinię

Dzwonek wietrzny CONFETTI Isabelle's Dancing Butterfly™ Woodstock Chimes®

Dzwonek wietrzny CONFETTI Isabelle's Dancing Butterfly™ Woodstock Chimes®