Dyfuzor zapachowy OUD WOOD True scents (45 ml) BOLSIUS

10237035

Bolsius Nederland B.V.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  17,90 zł

  Dyfuzor zapachowy OUD WOOD z serii "True scents"

  Od klasycznych po nowe, modne zapachy. Kolekcja True Scents ma to wszystko. Z naturalnymi ekstraktami i dbałością o jakość, aby cieszyć się każdym zapachem tak długo, jak to możliwe. Aby chwila trwała dłużej. Wyrazisty i soczysty kolor, pełny i prawdziwy zapach, wszystko to znajdziesz w naszych świecach z serii True Scents. Jeżeli jesteś fanem wanilii, granatów, piwonii lub magnolii – poczujesz to w tej serii!
  Oud Wood:
  Bogate, intensywne drzewo agarowe. Zdecydowany i orientalny zapach – Chwila Relaxu!
  • nuty głowy: miód
  • nuty serca: drzewo cedrowe, akordy dymne
  • nuty bazy: drzewo agarowe, paczula, szafran
  Pojemność:
  45 ml
  Pomieszczenia:
  średnie i małe
  Czas uwalniania zapachu:
  4 tygodnie
  Działanie dyfuzora:
  Ratanowe patyczki stoją w eleganckiej butelce z płynną esencją zapachową. Patyczki w naturalny sposób absorbują płyn, a następnie uwalniają w domu wspaniały zapach. Patyczki ratanowe mają gąbczastą strukturę plastra miodu połączone powietrznymi kieszonkami. Kiedy włożymy je do olejku, wchłania się on powoli wypełniając te kieszonki idąc w górę. Dzieje się tak tylko jeżeli użyjemy odpowiedniego olejku specjalnie zaprojektowanego, aby dobrze się wchłaniał. Zbyt gęsty nie wchłonie się. Płyn nie zawiera alkoholu i jest bezpieczny w użyciu. Specjalny skład sprawia, że zapachy są żywe i czyste, tak samo jak prawdziwe zapachy natury. Można z łatwością regulować intensywność zapachu poprzez stosowanie większej lub mniejszej ilości patyczków.
  Skład zestawu:
  butelka z olejkiem (45ml) + 8 rattanowych patyczków (17cm) + ozdobne opakowanie
  Wymiary opakowania:
  17 x 6 x 6 cm

  Uwagi do użytkowania dyfuzorów:
  • używaj patyczków, które są dwa razy dłuższe od wazonika lub wysokości płynu. Jeżeli są dłuższe, możemy je przyciąć.
  • aby zapach mocniej pachniał, po prostu odwróć patyczki uwalniając końcówki zamoczone w olejku, które zaczną mocno parować i pachnieć intensywnie.
  • stawiaj dyfuzor w lekkim przeciągu, czyli w miejscu gdzie się często chodzi, aby zapach mógł się roznosić po większej powierzchni.
  • używaj tylko tyle patyczków ile potrzebujesz. Małe pokoje, łazienka czy toaleta potrzebują mniej patyczków niż duży salon czy sklep, dlatego wyjmij kilka patyczków i zawiń w folię, tak aby płyn nie wyparował lub wsiąkł w szufladę.
  • odwracaj patyczki za pomocą papieru toaletowego lub chusteczki, gdyż zapach niektórych olejków może być bardzo intensywny, a sam olejek może podrażnić uczuloną skórę.
  • jeżeli chcesz zmienić zapach dolewając inny z zapasowych butelek, pamiętaj o wymianie patyków rattanowych,
  • nie rozcieńczaj olejków wodą ani żadnym innym płynem (zwłaszcza olejem), ponieważ patyczki ze względu na swoją strukturę nie wchłoną go.
  • zimą patyczki wysychają szybciej ze względu na wilgotność powietrza.
  EAN8717847135360

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Dyfuzor zapachowy OUD WOOD True scents (45 ml) BOLSIUS

  Dyfuzor zapachowy OUD WOOD True scents (45 ml) BOLSIUS