Zdrowie człowieka. Połączenie nauki i religii Powiększ

Zdrowie człowieka. Połączenie nauki i religii

01202010

Autor: Siergiej Łazariew

SATJA JUGA

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

35,00 zł

Nasza cena:

31,90 zł

Obecnie przed ludzkością stoi bardzo poważne zadanie – nauczenie się nowego sposobu myślenia. Przetrwanie cywilizacji zależy od wielu czynników. Aby ludzkość miała przyszłość, trzeba rozwiązać problemy polityczne, gospodarcze, ekologiczne i moralne. Jednak bez rozwiązania problemów moralnych nie da się rozwiązać pozostałych, ponieważ u podstaw ich wszystkich leży nasz sposób myślenia. Jeśli człowiek ma myślenie niewolnika, dzikusa, bałwochwalcy, to żadne rozwiązania polityczne, gospodarcze czy ekologiczne nie przyniosą mu szczęścia.

Przyzwyczailiśmy się kojarzyć rozwój ludzkości z osiągnięciami i możliwościami naukowo-technicznymi, z rozwojem intelektu i zdolności. Jednak u podstaw wszelkiego rozwoju leży to, co nazywamy naszą duszą, uczuciami, to, co jest związane z wiarą i moralnością. Gwarancją rozwoju i przetrwania jest połączenie dwóch przeciwieństw – myślenia naukowego i religijnego – w jeden światopogląd. Dzięki temu cywilizacja może wznieść się na nowy poziom i poszerzyć horyzonty swojego rozwoju.

W tej książce zawarte są informacje o tym, w jaki sposób nauka i religia, zamiast przeciwstawiać się sobie nawzajem, mogą współpracować, pomagając ludziom osiągnąć pomyślność, zdrowie i prawdziwe szczęście.
EAN 9788364740305
ISBN 978-83-64740-30-5
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 180
Oprawa miękka

Napisz opinię

Zdrowie człowieka. Połączenie nauki i religii

Zdrowie człowieka. Połączenie nauki i religii