DARMOWA DOSTAWA OD 99 zł
Wystarczy, że złożysz zamówienie na minimum 99 zł a my pokryjemy za Ciebie koszt dostawy. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień detalicznych z miejscem odbioru na terenie Polski i sposobem dostawy - Poczta Polska.

KSIĄŻKA ZA 0,99 zł
Przy zamówieniu powyżej 120 zł możesz wybrać książkę za 0,99 zł ze specjalnej listy dostępnej w Koszyku (za każde wydane 120 zł możesz otrzymać jedną książkę za 0,99 zł).

W PAKIECIE TANIEJ
Kupując u nas dowolny towar możesz dobrać do niego pełnowartościową książkę za jedyne 5,90 zł. Listę książek spośród, których możesz wybierać znajdziesz w karcie konkretnego towaru (promocja „w pakiecie taniej” znajduje się na dole strony). Do każdego towaru promocyjne książki dobierane są indywidualnie, a ich lista często się zmienia. Dzięki tej promocji będziesz mógł kupić prawdziwe perełki w super cenie.

KATEGORIE PROMOCYJNE
Jeśli szukasz okazji cenowych koniecznie śledź na stronie głównej sklepu nasze „kategorie promocyjne”. Lista promocji ciągle się zmienia na pewno, każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Rabaty sięgają nawet do 80%