Brelok Kimmidoll YOSHIKO "Good Luck" Powodzenie (TGKK237) Powiększ

Brelok Kimmidoll YOSHIKO "Good Luck" Powodzenie

14212130

The Aird Group

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

33,99 zł

Nasza cena:

27,90 zł

Brelok Kimmidoll YOSHIKO "Good Luck" Powodzenie
Do tego na pozór klasycznego breloczka na klucze przymocowano miniaturową wersję laleczki YOSHIKO Kimmidoll, która została wykonana z żywicy organicznej. Motywy kawiatowe oraz logo malowane farbą metaliczną. Laleczka jest realistyczna, trójwymiarowa - połączona obrotowym przegubem z pierścieniem breloka. Na pierścieniu wyryto logo, a na spodzie figurki znajduje się jej indywidualne imię.
Charakter laleczki:
Mój duch jest wspaniałomyślny i pełen wdzięku. Jego moc i prawdziwe znaczenie emanuje gdy dzielisz się własnym szczęściem z innymi. Niech miłość do dawania przyniesie Ci radość i spełnienie, a życie ciągle przynosi wszelkie błogosławieństwa dobrobytu..
Wykończenie:
Metoda tampodruku, naklejane grafiki i atrament metaliczny.
Wymiary laleczki:
3 x 5 cm
Długość całego breloka:
11 cm
Opakowanie:
Tekturowe pudełko z przeźroczystą szybką oraz zewnętrzną naklejką zawierającą imię lalki oraz przypisaną cechę charakteru. Oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Informacje ogólne:
Inspiracją kolekcji Kimmidoll była tradycyjna japońska lalka Kokeshi, której historia zaczyna się w ostatniej części ery Edo (1603-1867). Kokeshi to małe rękodzieła rzemieślników z regionu Tohoku na północy Japonii, które stanowiły ich dodatkowe źródło dochodu. Laleczki te zaczęły podbijać Japonię jako pamiątki z pobytu u źródeł, wręczane były jako amulety miłości i przyjaźni, symbolizowały młodość, odzwierciedlały dziewczęce piękno. Dzięki temu że były ręcznie malowane, każda z nich była inna. Sztuka wyrobu Kokeshi przechodziła z pokolenia na pokolenie. Laleczki z regionu Tohoku to Kokeshi tradycyjne, których kształty i elementy dekoracji nie zmieniły się na przestrzeni dwustu lat.

 Kimmidoll to nowoczesna inspiracja japońską tradycją, wyrażająca prawdziwe wartości życia: miłość, szczerość, sukces, przyjaźń, optymizm, zrozumienie...
EAN 9316188069748

Polecamy również

Napisz opinię

Brelok Kimmidoll YOSHIKO "Good Luck" Powodzenie

Brelok Kimmidoll YOSHIKO "Good Luck" Powodzenie