Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L srebrno-złota, ogniwa "X", listki Powiększ

Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L srebrno-złota, ogniwa "X", listki

14250065

SPERKY

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  62,90 zł

  Bransoletka ze stali chirurgicznej z magnesami

  Bransoletka ze stali jubilerskiej złożona z lśniących ogniw w złotym kolorze w kształcie litery "X", które przeplatają się z grawerowanymi owalami przypominającymi listki. Wewnętrzna strona bransoletki wyłożona jest magnetycznymi kuleczkami z emalią w przezroczystym, czarnym, czerwonym i białym kolorze.
  Szerokość:
  0,6 cm
  Długość:
  21 cm
  Zastosowany metal:
  Nierdzewna stal chirurgiczna 316L
  Stal 316L:
  Stal chirurgiczna nie ulega odkształceniom i nie łamie się, nie zmienia koloru, nie ulega zmatowieniu i nie traci blasku, jest hipoalergiczna oraz nie rdzewieje.
  Najbardziej odporna na korozję jest seria 300 –  dzięki czemu znalazła zastosowanie w medycynie (gatunek stali 316L stosuje się do śrub podtrzymujących złamane kości czy drutów do protetyki stomatologicznej) oraz w produkcji biżuterii.
  Biżuteria wykonana ze stali szlachetnej 316L konkuruje swoimi zaletami z biżuterią sztuczną i srebrną. Nie wymaga szczególnego traktowania, w przeciwieństwie do biżuterii złotej i srebrnej, nie trzeba jej polerować, nie śniedzieje. Zwana jest potocznie stalą jubilerską, stalą chirurgiczną, stalą austeniczną lub stalą INOX (nieutleniający się, żaroodporny lub nierdzewny). Często na biżuterii jest również oznaczenie: stainless steel, jest to angielskie oznaczenie właśnie stali 316L.
  Magnetoterapia:
  Kiedy magnes zostaje przyłożony biegunem północnym do ciała, mięśnie i tkanki miękkie wydłużają się i relaksują, fale pola magnetycznego przechodzą przez tkanki i zostają wzbudzone prądy wtórne. Kiedy te prądy zderzają się z falami magnetycznymi, dochodzi do uderzeń cieplnych w elektrony w komórkach ciała. Uderzenia termalne są bardzo skuteczne w redukowaniu obrzęku mięśni i bólu.
  Ruch hemoglobiny w naczyniach krwionośnych zostaje przyspieszony, co zostało zaobserwowane zarówno w badaniach termograficznych, jak i w badaniach medycyny nuklearnej. Zawartość wapnia, cholesterolu i kwasu mlekowego we krwi ulega wyraźnemu zmniejszeniu. “Krew zmęczona” zostaje oczyszczona i zwiększa się jej cyrkulacja.

  W początkowej fazie noszenia biżuterii magnetycznej wiele osób odczuwa ciepło, rumieniec na twarzy, a u niektórych w ciągu dziesięciu minut ustępują bóle, na które do tej pory narzekali (ból głowy, ramienia, brzucha, itp.) U wielu osób w krótkim czasie następuje łatwość w oddychaniu, przestają kaszleć, nie krztuszą się.

  Niektórzy odczuwają przypływ energii, lekkość, jakby dostali skrzydeł i chcieli latać, inni zaś stają się senni, szybko zasypiają, dobrze wypoczywają i wysypiają się “jak małe dzieci”.
  EAN
  Napisz opinię
  Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L srebrno-złota, ogniwa "X", listki

  Bransoletka magnetyczna ze stali jubilerskiej 316L srebrno-złota, ogniwa "X", listki

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 33,90 zł W magazynie

   Gwiazdki metalowe w praktyce Su Dżok przeznaczone są do stymulacji punktów odpowiadających. Efekt leczniczy gwiazdek można zwiększyć oddziałując dodatkowo poprzez pole magnetyczne. Periodyczne uciskanie gwiazdki przymocowanej plastrem w punkcie odpowiadającym przywodzi go w stan aktywności. Pomaga to w leczeniu zarówno ostrych, jak i przewlekłych bólów. Usprawnia pracę narządów wewnętrznych i poszczególnych części ciała, likwiduje zmęczenie i rozdrażnienie.

   33,90 zł
   W magazynie