Obniżona cena! Jak wzmocnić siłę energetyczną  naszego organizmu Powiększ

Jak wzmocnić siłę energetyczną naszego organizmu

01001507

Autor: Urszula Lemańska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-35%

Cena katalogowa:

29,80 zł

Nasza cena:

19,37 zł

„Działanie każdego Żywiołu odzwierciedla się w psychice, dlatego zanim przystąpisz do przesłania odpowiedniej energii, dobrze jest rozumieć duchową istotę każdego Elementu, a jest to możliwe tylko poprzez doświadczenie z chi jedności, odczucie jego właściwości.” Każdy Element Mocy jest cząstką ciebie, świata, w którym żyjesz i rzeczywistości, którą tworzysz. Książka „Jak wzmocnić siłę energetyczną naszego organizmu. Harmonizowanie mocą pięciu elementów” łączy energię, która przepływa w Twoim ciele i wyzwala Twojego ducha. Poczuj się jako stwórca własnej duchowej tożsamości i wypełnij świat radością wspólnego, egzystencjalnego dążenia do doskonałości z Naturą…

EAN 9788373772779
ISBN 978-83-7377-277-9
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2007-11-21

O potrzebie dbałości o własne zdrowie napisano już wiele, ale nigdy wcześniej w taki sposób. Uzdrawianie mocą Pięciu Elementów poprzez wprowadzanie harmonii i pracę z energiami to doskonała metoda harmonizowania ciała i psychiki. Korzystając z mocy znanych Ci na co dzień żywiołów: Ziemi, Wody, Ognia, Powietrza i Przestrzeni możesz osiągnąć doskonały stan zdrowia i wspaniałe samopoczucie.
POLECAM! Wreszcie dowiedziałam się, że życie codzienne może nieść ze sobą harmonię i dawać możliwości poszukiwania sensu własnego istnienia.

  • 4 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2009-02-23

Powszechnie wiadomo, że otaczamy się żywiołami, ale dopiero dzięki tej książce uświadomiłam sobie, jaką faktycznie moc posiadają i jak można je wykorzystać, aby uzdrowić lub usprawnić funkcjonowanie swojego ciała i ducha oraz odnaleźć energię niezbędną mi w życiu i tym bardziej w dobie kryzysu.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Jak wzmocnić siłę energetyczną  naszego organizmu

Jak wzmocnić siłę energetyczną naszego organizmu

Ta książka pokazuje jak łączyć energię, która przepływa w Twoim ciele i wyzwala Twojego ducha.