Olejek pomarańczowy (10 ml) PROFARM (11.2020) Powiększ

Olejek pomarańczowy (10 ml) PROFARM

08282010

PROFARM

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  9,90 zł

  Olejek pomarańczowy - aromaterapeutyczny, eteryczny, naturalny

  Aromaterapia to wyjątkowo skuteczna i niezwykle przyjemna metoda leczenia za pomocą zapachów oraz sposób na zachowanie zdrowia i urody. Opiera się na zastosowaniu leczniczych i terapeutycznych właściwości roślin z wykorzystaniem odpowiadających im olejków eterycznych. Tam, gdzie inne metody naturalne działają zbyt powolnie, OLEJKI zastępują nawet antybiotyki, a co najważniejsze: ich działanie w jednakowym stopniu obejmuje ciało, jak i duszę.
  Działanie:
  Naturalny olejek otrzymuje się z owoców drzewa pomarańczowego. Doskonały przy wszelkiego rodzaju depresjach, napięciach nerwowych, skurczach mięśni. Jak wszystkie olejki cytrusowe, jest światłoczuły i nie należy go stosować podczas opalania lub wystawiana skóry na promienie UV.
  Olejek ma działanie tonizujące, antyseptyczne, przeciwskurczowe, antydepresyjne, ułatwia zasypianie, odprężające. Ma słodki, cytrusowo-owocowy zapach.
  Sposób użycia:
  masaż: 10 ml (łyżka stołowa) oleju bazowego wymieszać z 3-5 kroplami olejku,
  kąpiele: 10-15 kropli olejku na 3/4 wanny ciepłej wody,
  aromatyzacja: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą.
  odświeżanie powietrze: w domu - nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania, w samochodzie - nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić wkład odświeżacza powietrza
  Objętość netto:
  10 ml
  Składniki:
  Citrus aurantium dulcis oil, (zawiera: Limonene, linalool, citral, citronellol - naturalne składniki olejku)
  Producent:
  Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej PROFARM
  EAN5903397000330

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Olejek pomarańczowy (10 ml) PROFARM

  Olejek pomarańczowy (10 ml) PROFARM