Holistic  Uralyt-U / Papierki lakmusowe, paski pH, sprawdzanie pH moczu Powiększ

Holistic Uralyt-U / Papierki lakmusowe, paski pH, sprawdzanie pH moczu

23233055

Holistic Sverige AB

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

54,00 zł

Papierki lakmusowe / Paski pH / Uralyt-U to paski testowe w bloczku 100 sztuk ze skalą pH 5,6 - 8,0 do sprawdzania pH moczu. Środek diagnostyczny do użytku osobistego, poza organizmem.
Charakterystyka pasków pH: W warunkach domowych, bez konieczności wykonywania badań możliwych jedynie w laboratorium lub szpitalu, bez trudu określimy stan równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.
Pomiar jest prosty, a kolorowa skala dołączona do bloczku papierków pozwala dokładnie określić pH moczu.
Dzięki papierkom można określić zarówno stan zakwaszenia jak i alkalozę (zasadowicę).
Pomiary powinno się prowadzić przynajmniej przez dwa tygodnie.
Pamiętajmy jednak, że badanie moczu za pomocą papierów wskaźnikowych pozwala określić poziom pH z dużym przybliżeniem.
Sposób użycia: Umieścić świeży mocz w zlewce. Oderwij pasek testowy suchymi palcami. Zanurzyć pasek testowy w moczu na 1 sekundę, wyciągnąć go i pozbyć się nadmiaru płynu. Powierzchnia paska zmieni kolor w zależności od pH. Po 2 minutach można porównać kolor ze skalą barw umieszczoną na końcu książeczki z paskami. Odczytać wartość najbliższą zabarwieniu paska testowego (dokładność odczytu: ~0,1 pH). Zużyte paski testowe wyrzucić do domowego kosza na odpady. Dokładnej oceny poziomu pH może dokonać specjalista.
Uwaga: Przebarwienia nie wykorzystanych pasków testowych nie pogarszają ich jakości.
Producent: Niemcy
Informacje dodatkowe:
Sporadyczne pomiary wartości pH moczu mogą łatwo wprowadzić w błąd. Aby uzyskać pewne wyniki powinno się dokonywać pomiaru regularnie przez conajmniej trzy do sześciu dniu. Wartość pH moczu waha się w ciągu dnia w naturalny sposób między 5,0 a 7,5 i jest zależny od przyjmowania posiłków. Jednorazowy pomiar dzienny nie jest wystarczający. Dla uzyskania idealnego określenia indywidualnego profilu kwasowo-zasadowego powinno się dokonywać ok. 7 pomiarów w ciągu dnia. Wyniki najlepiej wpisywać do przygotowanego wcześniej diagramu i narysować krzywą. Optymalnie jest, gdy warości pH moczu znajdują się w białym obszarze poniższego diagramu:
  Polecane pory pomiarów :

1. Przed śniadaniem (godz. 7:00)
2. Przed południem (godz. 10:00)
3. Przed obiadem (godz. 12:00)
4. Po obiedzie (godz. 15:00)
5. Przed kolacją (godz. 18:00)
6. Po kolacji (godz. 21:00)
7. Przed pójściem spać (godz. 23:00) 

Pełna interpretacja wyników podana jest w książce "Przewodnik odkwaszania organizmu" dr Susan E.Brown, Larry Trivieri Jr

Holistic Sverige AB jest szwedzką firmą propagującą ideę zdrowego świata wolnego od chorób i zanieczyszczeń. Uważana jest za światowego lidera jakości naturalnych preparatów, zdrowej żywności i suplementów diety. Motto firmy Holistic brzmi:
„Zdrowe życie to życie w równowadze”
Firma swoimi produktami dąży do wypełnienia luki między medycyną konwencjonalną i alternatywną wykorzystując dobre strony obu systemów, oraz pokazuje jak mogą one współdziałać i wzajemnie się uzupełniać w kwestii naszego zdrowia.
EAN 0

Polecamy również

Napisz opinię

Holistic  Uralyt-U / Papierki lakmusowe, paski pH, sprawdzanie pH moczu

Holistic Uralyt-U / Papierki lakmusowe, paski pH, sprawdzanie pH moczu

Holistic  Uralyt-U / Papierki lakmusowe, paski pH, sprawdzanie pH moczu