Kompletna samopomoc dla twoich nerwów Powiększ
EAN9788373775916
ISBN978-83-7377-591-6
Oprawamiękka

Kompletna samopomoc dla twoich nerwów

01555002

Autor: Claire Weekes

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

Autorka podaje przyczyny, etapy rozwoju i sposoby leczenia dolegliwości oddziałujących na nasze nerwy.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

5,10 zł

Cena internetowa:

29,20 zł

Opis

Stres jest nieodzownym elementem naszego życia. Przyczynia się do powstawania wielu chorób, które mogą doprowadzić do rozwinięcia się nerwicy. Dr Claire Weekes to znana na całym świecie specjalistka zajmująca się dolegliwościami o podłożu nerwowym. Dzięki swojej autorskiej metodzie pozwalającej odzyskać kontrolę nad stanem umysłu, zdobyła wielkie uznanie i została nominowana do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Jej metoda jest obecnie zalecana przez lekarzy i stosowana w ośrodkach zdrowia na całym świecie.
Poradnik oferuje najbardziej wszechstronne źródło informacji na temat różnych rodzajów chorób o podłożu nerwowym. Autorka podaje przyczyny, etapy rozwoju i sposoby leczenia dolegliwości oddziałujących na nasze nerwy. Czas ukoić swoje nerwy.

Pobierz fragment

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-06-26

Stres. Czy tego chcemy czy nie, to nieodzowny element naszego życia. Wszystko jest w porządku do czasu, gdy ten stres jest motywujący. Problem pojawia się wtedy, kiedy przejawia się coś poważniejszego, nasz organizm przestaje sobie z nim radzić, a nasze nerwy zaczynają szaleć i tracimy nad nimi kontrolę. Już wtedy trzeba jak najszybciej „złapać byka za rogi” i go pokonać.
W dzisiejszych czasach choroby takie jak nerwica czy depresja są coraz bardziej powszechne. Ludzie żyją w ogromnym pośpiechu, zapominając o własnym ciele i duchu. Toteż pani dr Claire Weekes idealnie wstrzeliła się swoją książką w problemy dzisiejszego społeczeństwa. „Kompletna samopomoc dla Twoich nerwów” to poradnik, który pomoże każdemu uporać się z załamaniem nerwowym a także wieloma innymi chorobami czy po prostu ich niektórymi objawami na podłożu psychicznym. Nauczy każdego, jak przezwyciężyć lęk i stres, o którym wyżej wspomniałam, bowiem mogą być one naprawdę destrukcyjne.
Nie ukrywam, że załamanie nerwowe to bardzo dobrze znane mi zjawisko. Odkąd pamiętam zawsze wszystko przeżywałam za bardzo, a stres nigdy mnie nie opuszczał. Oczywiście zawsze z tym walczyłam, ale jakiś czas temu choroba mnie pokonała. Przez pół roku niesamowicie męczyłam się ze wszystkimi objawami załamania nerwowego, które autorka idealnie opisała w tej książce. Nikomu tego nie życzę. Właśnie z tego powodu bardzo się cieszę, że miałam okazję tę książkę przeczytać, ponieważ teraz wiem już dużo więcej o tym, co mi dolegało. Wiem także więcej na temat, jak sobie z tym poradzić, gdyby chciało mnie jeszcze kiedyś nawiedzić.
Jest to dosyć pokaźna pozycja, której rola to nie tylko przedstawienie sposobów walki z chorobą. Ten poradnik jest dużo bardziej dopracowany niż mogłam podejrzewać. Przede wszystkim na początku autorka wprowadza nas w ową tematykę, tłumaczy wiele pojęć, wyjaśnia podłoża zaburzeń – spodobało mi się to, że mimo używania naukowych określeń, potrafiła ona przekazać wiedzę w bardzo prosty i zrozumiały sposób, co rzadko się zdarza. Opisuje także różnicę między wyczerpaniem nerwowym a chorobą nerwową, co jest znaczące przy diagnozowaniu samego siebie. Wszelkie objawy są opisane naprawdę dokładnie, każdy element został znakomicie dopracowany.
Wielu osobom wydaje się, że zaburzenia lękowe można wyleczyć tylko za pomocą specjalistycznych środków. Jak się okazuje – można się obyć bez tego. Już samo słowo „samopomoc” w tytule tej książki wskazuje na to, że autorka nie będzie tutaj przekonywać nas do brania różnych medykamentów, ale nauczy nas kontrolować nasze ataki paniki i zwalczać je za pomocą akceptacji i walki wewnętrznej za pomocą siły umysłu. Czy metody przez nią przedstawione są pomocne? Jako osoba, która przeżyła już taki stan mogę śmiało stwierdzić, że tak, ponieważ właśnie dzięki podobnym metodom z tego wyszłam. Dodatkowo wiem, że gdyby jeszcze kiedyś miało mi się to przytrafić (bądź też komuś z moich bliskich) to będę wiedziała, jak sobie z tym poradzić, ponieważ książka pani dr Weekes rozjaśniła mi wiele spraw dotyczących tego tematu, wyjaśniła wszystko od podstaw, które są bardzo ważne. To jest właśnie największym plusem tej książki – dowiadujemy się jak rozpoznać i zaakceptować chorobę, a to już pierwszy krok do sukcesu! Niestety, wiele osób o tym zapomina.
Jestem naprawdę bardzo zadowolona z tej pozycji, która okazała się być bardzo dobrym poradnikiem dla osób, które cierpią na zaburzenia lękowe czy ataki paniki. Ale to nie wszystko, bowiem w dalszej części autorka porusza również poważniejsze dolegliwości takie jak depresja, bezsenność, obsesja i wiele innych. W książce znajduje się też sporo przykładów ludzi, którzy cierpieli na rożnego rodzaju zaburzenia o podłożu psychicznym i przykłady, jak dali sobie z nimi radę. Wszystko zostało opisane bardzo przyjaznym i zrozumiałym językiem, więc powstała pozycja naprawdę świetna dla osób, które zmagają się z podobnymi problemami. Gorąco polecam!

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2017-04-06

Rewelacja.

Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Dzieki niej wychodzę z nerwicy lękowej i odstawiam leki bez problemu.

Szkoda że już nie jest dostępna.

  Oceń 
  2014-08-17

  Najlepsza pomoc jaką otrzymałam

  Wiele zawdzięczam książce napisanej przez dr. Weekes. To właśnie czytając ją otrzymałam ogromne wsparcie. Czułam, że każde słowo jest napisane właśnie do mnie. Ogromna pomoc dla osób zmagającymi się z wszelkiego rodzaju nerwicami i załamaniami nerwowymi. Autorka pisze w sposób konkretny, a zarazem delikatny. Naprawdę polecam!!!!

   Oceń 
   2013-06-28

   Najlepsza książka, jaką kiedykolwiek czytałam na temat zapanowania nad swoimi nerwami. Mój tata dał mi ją, gdy szłam na wizytę do psychologa. Po przeczytaniu tego poradnika nie mogłam uwierzyć, że ktoś może opisać tak dokładnie to co ja odczuwałam. Dużo płakałam podczas czytania tej książki, ale chyba to było mi potrzebne. Nie wiem, czy autorka sama była ofiarą, ale ona na pewno wie jak sobie i innym pomóc w danym momencie. Polecam tę książkę każdemu, kto czuje się zdezorientowany i zdesperowany w swoim problemie. Poza tym poradnik ten, na co dzień pomaga mi w radzeniu sobie ze stresem. Polecam każdemu.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kompletna samopomoc dla twoich nerwów

    Kompletna samopomoc dla twoich nerwów

    Autorka podaje przyczyny, etapy rozwoju i sposoby leczenia dolegliwości oddziałujących na nasze nerwy.