Obniżona cena! Samodzielne usuwanie lęku, stresu i depresji. Bez leków i terapii Powiększ

Samodzielne usuwanie lęku, stresu i depresji. Bez leków i terapii

010011183

Autor: dr David Servan-Schreiber

Wydawnictwo Vital

The Instinct to Heal: Curing Depression, Anxiety and Stress

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-35%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

28,86 zł

Miliony ludzi sięga po leki lub psychoterapię aby złagodzić objawy depresji, ale jak dowodzą najnowsze badania, istnieją metody, które są bardziej skuteczne i przynoszą trwałe korzyści zdrowotne. Autor przedstawia siedem naturalnych technik leczenia nerwicy i depresji, o naukowo potwierdzonej skuteczności. Bazują one na naturalnej więzi między ciałem i umysłem. Samodzielnie przeprowadzony trening regulujący rytm serca złagodzi stres i poprawi Twój nastój. Aktywność fizyczna, dieta wzbogacona w niezbędne kwasy omega-3 oraz metoda EMDR pomogą wyeliminować traumatyczne przeżycia z przeszłości. Nauczysz się tak przeprogramować mózg, żeby przestał skupiać się na bolesnych wspomnieniach i dopasował się do obiektywnej rzeczywistości. Pokonaj najczęstsze schorzenia XXI wieku.
EAN 9788365404718
ISBN 978-83-65404-71-8
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 352
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-05-30

Polecam

Wiele lat borykałam się z depresją choć wcale o tym nie wiedziałam. Dopiero zmiana otoczenia uświadomiła mi, że coś jest nie tak. Na szczęście trafiłam na tę książkę i świetnego lekarza, który pomógł mi wybrnąć z tej choroby. Teraz staram się pomagać innym, a ta książka służy mi za wzór i podręcznik do codziennej pracy.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Samodzielne usuwanie lęku, stresu i depresji. Bez leków i terapii

Samodzielne usuwanie lęku, stresu i depresji. Bez leków i terapii

Książka oferuje przegląd alternatywnych metod leczenia, dzięki którym można uwolnić wrodzony potencjał do samouzdrawiania.