Kod idealnej wagi. Rozwiązanie problemu odchudzania Powiększ

Kod idealnej wagi. Rozwiązanie problemu odchudzania

010011164

Autor: Nadja Hermann

Wydawnictwo Vital

Fettlogik überwinden

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

41,99 zł

Otyłość zwiększa ryzyko nowotworów, w tym białaczki, raka macicy, woreczka żółciowego, nerek oraz tarczycy. Powoduje również cukrzycę i chorobę wieńcową oraz bezdech senny, artretyzm, problemy seksualne, astmę czy bóle pleców. Autorka prezentuje zbiór rzekomych mądrości i dobrych rad na temat nadwagi oraz odchudzania. Udowadnia, że jest to błędne koło złożone z pomyłek i mitów. Dowiesz się dlaczego przyjaciółka je więcej niż Ty a jest szczupła. Uświadomisz sobie, co tak naprawdę kryje się za nieprawidłową przemianą materii i jak to zmienić. Wreszcie przestaniesz się chować za wymówkami i zaczniesz chudnąć. Pokonasz choroby, które rzekomo powodują tycie. Przekonasz się również, że zdrowe jedzenie wcale nie jest takie drogie. Zakoduj zdrowie i idealną sylwetkę.
EAN 9788365404541
ISBN 978-83-65404-54-1
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 440
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-30

Dlaczego tyjemy?

Otyłość w dzisiejszych czasach to problem wielu osób. Jest przyczyną wielu chorób, utrudnia normalne funkcjonowanie i sprawia, że czujemy się gorsi od innych. Frustracja rośnie, gdy mimo stosowania proponowanych diet i metod odchudzających, niewiele się zmienia, a nawet jeżeli uda się stracić nieco kilogramów, to wkrótce wracają one niczym bumerang. Osiągnięcie normalnej wagi, to nie tylko kwestia mody czy zdrowia ale też komfortu psychicznego oraz przekonań. Nie wystarczy wprowadzić zmiany w odżywianiu ale przede wszystkim w sposobie myślenia.
Błędne wyobrażenia na ten temat są powszechne zarówno u osób z nadwagą jak i u tych, którzy są szczupli. Odkrycie schematów myślowych logiki otyłości jest pomocne w zrozumieniu problemów z nadwagą i pierwszym krokiem do wymarzonej sylwetki.
Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/07/359-kod-idealnej-wagi.html

Oceń 
2017-03-27

Polecam

Ta książka zmusiła mnie do przyznania się, że przez lata oszukiwałam się wciąż zmieniając diety, podjadając i zazdroszcząc szczupłym. Autorka wali prawdą prosto w oczy, aż czasami wstydziłam się, że wierzyłam w takie bzdury. Teraz jestem zmotywowana do działania i już schudłam 4 kilogramy. Podkreślam, że zrobiłam to bez szczególnej diety, a jedynie zmieniając swoje przekonania. Bez tej książki bym sobie nie poradziła.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Kod idealnej wagi. Rozwiązanie problemu odchudzania

Kod idealnej wagi. Rozwiązanie problemu odchudzania

Po lekturze tej książki poznasz swoje błędy i zdołasz podjąć kroki, które doprowadzą cię do wagi, o jakiej marzysz.