Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób Powiększ
EAN9788365404480
ISBN978-83-65404-48-0
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format12 x 16,5 cm
Ilość stron140
Oprawamiękka

Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób

010011161

Autor: dr Robert A. Buist

Wydawnictwo Vital

Sauerstoffmangelsyndrom: Eine Aufgabe für Enzym-Hefezellen

24 godziny + czas dostawy

Ta książka udowadnia, że każdy człowiek może samodzielnie wyeliminować powyższe zjawisko powodujące powstawanie chorób cywilizacyjnych.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

5,10 zł

Cena internetowa:

29,20 zł

Opis

Przewlekła hipoksja, czyli niedobór tlenu w tkankach, jest powodowana zaburzeniami funkcjonowania mitochondriów stanowiących centra energetyczne komórek. Stanowi ona przyczynę występowania chorób takich jak cukrzyca, choroba Parkinsona, Alzheimera, schorzenia neurodegeneracyjne, sercowo-naczyniowe, neurozy czy zespół przewlekłego zmęczenia. Autor wyjaśnia, co uszkadza mitochondria przy pomocy jakiej terapii można temu przeciwdziałać. Dzięki niemu uświadomisz sobie, jak wielką rolę w walce z wolnymi rodnikami odgrywają antyoksydanty, poznasz zbawczą moc preparatu opartego na młodych komórkach drożdży oraz nieoczywiste związki pomiędzy procesami zachodzącymi w ciele, takie jak wpływ syntezy kwasu mlekowego na występowanie nerwic lękowych. Dotleń ciało, zyskaj zdrowie.

Pobierz fragment

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-27

Polecam

Jestem zapracowaną matką próbującą powiązać obowiązki zawodowe z prowadzeniem gospodarstwa domowego. To niełatwe zadanie do niedawna odciskało piętno na moim zdrowiu. Nie miałam czasu na dbanie o swoje ciało, a ono coraz częściej mówiło kategorycznie DOŚĆ. Dzięki poradom zawartym w tej znakomitej książce mogę znowu stawiać czoła wyzwaniom codzienności bez podupadania na zdrowiu. Zarówno moja rodzina jak i współpracownicy dostrzegają metamorfozę, jaką przeszłam w ciągu ostatnich dwóch tygodni i są pod ogromnym wrażeniem. Właściwie… tak jak i ja!

  Oceń 
  2018-01-05

  Nie warte swojej ceny

  Książka jest broszurą reklamującą pewien produkt. Nie polecam.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób

   Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób

   Ta książka udowadnia, że każdy człowiek może samodzielnie wyeliminować powyższe zjawisko powodujące powstawanie chorób cywilizacyjnych.