Oczyszczanie dla każdego. Kuracje na dzień. weekend, dwa tygodnie Powiększ

Oczyszczanie dla każdego. Kuracje na dzień, weekend, dwa tygodnie.

010011158

Autor: Barbara Heiner

Wydawnictwo Vital

Detox Ganzheitlich entgiften: Von Mini-Kur bis 2-Wochen-Prog

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Zanieczyszczenie środowiska, nieprawidłowa dieta czy używki powodują, że w naszych organizmach wciąż odkładają się toksyny. Nawet 90% wszystkich chorób i złego samopoczucia spowodowanych jest zanieczyszczeniem organizmu. Dzięki tej książce z łatwością rozpoznasz czy Twoje ciało wymaga detoksu. Możesz wybrać kurację jednodniową, weekendową lub taką, która trwa dwa tygodnie. Poznasz szczegółowy opis diety w trakcie detoksu, odpowiednie ćwiczenia oddechowe i rozluźniające, które nie tylko wesprą i przyspieszą proces oczyszczania, ale też poprawią Twoją kondycję fizyczną. Bardzo ważne są również medytacje i trening umysłowy. Po każdej kuracji wiele dolegliwości , jak wzdęcia, gazy, odbijanie się czy zgaga, pójdzie w niepamięć. Poczuj się dobrze we własnym ciele.
EAN 9788365404503
ISBN 978-83-65404-50-3
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 192
Oprawa Miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-03

Polecam

Oczyszczanie organizmu oznacza nie tylko lepsze samopoczucie, ale też lepsze zdrowie. Zastosowałam kurację 14-dniową i czuję się zdecydowanie lepiej. Największym zaskoczeniem jest dla mnie to, że śpię teraz krócej, a się wysypiam. Sen daje mi prawdziwą regenerację sił i odpoczynek. Wcześniej cały czas czułam się niewyspana i zmęczona. Polecam tę książkę, ponieważ każdy może w niej znaleźć sposób detoksu wygodny dla siebie.

Napisz opinię

Napisz opinię

Oczyszczanie dla każdego. Kuracje na dzień, weekend, dwa tygodnie.

Oczyszczanie dla każdego. Kuracje na dzień, weekend, dwa tygodnie.

Dzięki tej książce z łatwością rozpoznasz czy Twój organizm wymaga detoksu, zapomnisz o stanach zapalnych, bólach mięśni czy stawów.