Kategorie

Śledź nas na facebooku

Owoce Jest 1 produkt w tej kategorii

Owoce - nie może ich zabraknąć w codziennej diecie. Chętnie sięgamy po nasze rodzime owoce – jabłka czy gruszki – są dostępne cały rok. Obecnie również owoce cytrusowe – pomarańcze, mandarynki, grejpfruty czy kiwi mamy na co dzień. Pojawiają się również owoce egzotyczne – ananas, papaja, kumkwat, mango czy karambola. To często przekąski ulubione przez dzieci i dorosłych. Chętnie używamy ich do wypieku ciast. Niezbędne są do deserów, lodów czy sałatek.
Kiedy owoce sezonowe pojawiają się w obfitości staramy się zachować to dobrodziejstwo na dłużej – suszymy je, mrozimy, kandyzujemy albo zamykamy w słoikach. Wtedy możemy korzystać z nich cały rok. Bogata ofreta suszonych owoców przypadnie do gustu każdemu łasuchowi.

Znaleziono 1 produkt
  • 49,90 zł 24 godziny

    Suplement dietyAcerola w proszku - naturalna witamina C✱ Ekstrakt standaryzowany na 25% witaminy C.✱ Acerola jest niezwykle bogatym źródłem naturalnej i łatwo przyswajalnej witaminy C.Dzienna porcja:Zalecany 1 g (1/3 płaskiej łyżeczki)Wartość odżywcza:1 gram: % ZDS*Ekstrakt z aceroli, w tym: 1 000 mg -     - witamina C 250 mg 312,5 %(*ZDS – zalecane dzienne spożycie)...

    49,90 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt