Reishi - król grzybów leczniczych Powiększ

Reishi - król grzybów leczniczych

010011112

Autor: Frank-Daniel Schulten

Wydawnictwo Vital

Ling Zhi. König der Heilpilze: Der chinesische Reishi, göttl

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,90 zł

Reishi wzmacnia układ odpornościowy, eliminuje alergie, choroby autoimmunologiczne i zmiany nowotworowe. Wykazuje dużą skuteczność przy chorobach serca i układu krwionośnego oraz nadciśnieniu. Oczyszcza wątrobę i jest pomocny przy schorzeniach układu oddechowego, w tym astmie. Redukuje wrzody żołądka i dwunastnicy oraz inne choroby układu trawiennego. Można z niego korzystać, by pozbyć się cukrzycy, reumatyzmu, chorób kości oraz stawów. Grzyb ten nie bez powodu nazywany jest cesarskim afrodyzjakiem, a ponadto pomaga w redukcji stresu i wspomaga medytację. Można go stosować również u zwierząt domowych. Dowiedz się, jak przygotowywać mieszanki herbat z reishi oraz poznaj inne sposoby jego wykorzystania.

Przed Tobą prawdziwy król uzdrawiania.
EAN 9788365404237
ISBN 978-83-65404-23-7
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 144
Oprawa Miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-07-14

Polecam

Od dawna odczuwałam dolegliwości wątrobowe. Były o tyle dokuczliwe, że zabijały jedną z największych przyjemności w życiu, czyli jedzenie. Nie mogłam sobie pozwolić na ulubione słodycze ani na nic ciężkiego. Nie wspominam nawet o alkoholu czy gęstych sosach na bazie majonezu. Czułam dosłownie, jak moja wątroba protestowała z powodu każdego kęsa. Dzięki oczyszczaniu wątroby opisanemu w tej książce wreszcie mogę jeść, co chcę. Nie sądziłam, że możliwy jest jeszcze powrót do stanu pełnego zdrowia, a jednak…

Napisz opinię

Napisz opinię

Reishi - król grzybów leczniczych

Reishi - król grzybów leczniczych

Reishi to niepozorny grzyb o zaskakujących właściwościach. Dotychczas był on znany przede wszystkim pasjonatom azjatyckiej medycyny naturalnej oraz wykorzystywany w charakterze suplementu diety.