Pasożyty - prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie Powiększ
EAN9788365404145
ISBN978-83-65404-14-5
Rok wydania2016
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron292
Oprawamiękka

Pasożyty - prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie

010011095

Autor: Alan E. Baklayan

Wydawnictwo Vital

Parasiten - Die verborgene Ursache vieler Erkrankungen

24 godziny + czas dostawy

Książka prezentuje wartościowe informacje na temat diagnozy, samodzielnego leczenia i profilaktyki w walce z pasożytami.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

39,90 zł

Oszczędzasz:

6,00 zł

Cena internetowa:

33,90 zł

Opis

Zastanawiasz się, jak pozbyć się pasożytów? A może dręczą Cię tajemnicze objawy chorobowe, przy których lekarze są bezradni? Pomoże Ci Autor tej książki, który jest jednym z nielicznych terapeutów, którzy skutecznie leczą pasożyty i choroby grzybicze. Opiera się na naukach pobieranych od mnichów Shaolin i łączy je z Tai Chi Chuan oraz chińską filozofią wraz z jej holistycznym podejściem do człowieka. W swojej przełomowej książce podaje przystępne, wartościowe informacje na temat diagnozy, samodzielnego leczenia i profilaktyki zainfekowania organizmu pasożytami. Udowadnia również, że jest to  powszechny problem. Pokazuje też, jak należy postępować w sytuacji, gdy dotychczas przyjmowane medykamenty przestają działać.

Lecz przyczyny zamiast objawów.

Pobierz fragment

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-17

Profilaktycznie dla zdrowia

Pasożyty kojarzą się nam z konkretnymi dolegliwościami, w większości ściśle związanymi z przewodem pokarmowym. Tymczasem są one odpowiedzialne za cały szereg chorób, których większość ludzi ani lekarzy z nimi nie łączy. Astma, alergie czy nowotworowy – to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Dzięki tej książce zrozumiałam, jak ważna jest odpowiednia profilaktyka przeciwpasożytnicza oraz dlaczego nie wolno zwlekać z podjęciem odpowiednich kroków, gdy pasożyty się rozpanoszą w naszym ciele. Gorąco polecam tę lekturę wszystkim, którzy chcą żyć zdrowo i świadomie.

  Oceń 
  2016-11-07

  Nie o to chodziło...

  Skoro autor zgłębiał medycynę chińską i nauki mnichów Shaolin to uważam, że powinien skierować się bardziej w tę stronę – naturalne metody leczenia, a nie tylko specjalne urządzenia, choć nie chcę negować ich działania. Być może faktycznie autor osiąga znakomite rezultaty u swoich pacjentów, na co wskazywać mogą przytoczone przez niego historie, ale osobiście liczyłam na inne podejście do tematu. Nie ukrywam, że się zawiodłam, ale może znajdą się tacy, którzy właśnie tego szukają – chociaż nie słyszałam o zaprezentowanych tutaj terapiach w naszym kraju, choć z pewnością istnieją jakieś jej odpowiedniki. Ani nie polecam, ani nie odradzam – decyzja o sięgnięciu po tę pozycję należy do Was.

  http://bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-6.html


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Pasożyty - prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie

   Pasożyty - prawdziwa przyczyna chorób. Diagnostyka i samodzielne leczenie

   Książka prezentuje wartościowe informacje na temat diagnozy, samodzielnego leczenia i profilaktyki w walce z pasożytami.